Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dispatcher 1.0 - program do generowania zleceń na własną naczepę
Autor Wiadomość
resident Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 118
Dołączył: 22/01/2016
Reputacja: 16
Podziękował: 29
Podziękowano mu 135 raz(y)
Post: #37
RE: Dispatcher 1.0 - program do generowania zleceń na własną naczepę
(19/02/2019 11:25 PM)lukiin09 napisał(a):  projekt chyba umarl bo linki nie dzialaja Tongue

Projekt nie umarł, Dispatcher wciąż działa, tyle, że obecnie nie będzie przez jakiś czas rozwijany, nie mam niestety na to czasu.

(20/02/2019 11:07 PM)Dom_1009 napisał(a):  Wersja 1.11 (przynajmniej u mnie) się crashowała ;/ 1.1 jest chyba aktualnie najlepszą wersją

Wersja 1.11 została w międzyczasie przeze mnie wycofana, ze względu na mnogą ilość informacji, że crashuje. Zapomniałem niestety zedytować postów, ale poprawiłem już ten błąd, linki są już aktualne. 1.1 to akutalnie jedyna stabilna wersja.

Co do rozwoju projektu: gdy SCS doda nowe naczepy, na pewno pojawi się update, prócz tego planuję rozszerzyć Dispatchera o opcję dodawania zleceń do rynku przesyłek i dokonać automatycznego wyznaczania pozycji rozładunku. Czy i kiedy to się stanie - nie wiem. Obecnie Dispatcher nie jest projektem priorytetowym w moich planach, ale jest stabilny i bez problemu zadziała na przyszłych wersjach (chyba, że SCS się na mnie obrazi i coś raptownie pozmienia), toteż zmiany, jeżeli w ogóle wejdą, będą w przyszłości.
21/02/2019 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Aras. , Dawid2849
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dispatcher 1.0 - program do generowania zleceń na własną naczepę - resident - 21/02/2019 04:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa