Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 9 głosów - 2.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Autor Wiadomość
Marcin1693 Offline
B.M.W <3
***
ViP

Skąd: Śrem [PSE]
Liczba postów: 231
Dołączył: 12/07/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 244
Podziękowano mu 341 raz(y)
Post: #125
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny



Aalborg[DK] --> Poznań[PL] (Puste palety 20t)

Wcześniej do Danii przyleciałem z 23 tonami nawozu, który zrzucałem w firmie zajmującej się właśnie produkcją nawozów i ciężkiej chemii. Po zrzutce wysłałem SMSa do spedycji, która od razu skierowała mnie na załadunek pustych palet z magazynu IKEi z powrotem do Poznania do magazynu firmy meblarskiej. Czasu miałem jeszcze sporo więc podjechałem dosłownie przez ulicę do firmy. Portier dał tylko znać do biura i po niecałych 5 minutach kazał podstawiać się na miejsce załadunkowe Smile Ładowany byłem od boku, więc trzeba było rozsunąć całą plandekę Facepalm-mt Ładować zaczęli mnie równo o 11:20, a o 12:10 byłem już przygotowany do wyjazdu, jeszcze tylko szybki odbiór papierów i dzida do kraju. Z miasta wyjechałem bez problemu z powodu braku korków. W końcu godziny przed południowe, wszyscy w pracy, a do drugiej zmiany jeszcze 2 godziny. Wyjeżdżając z Aalborg'u wbiłem się na E45, którą leciałem do granicy duńsko-niemieckiej. Następnie na zjeździe szybkie przekierowanie na drogę numer 7. W okolicach Hamburga wjechałem już na 24-ke, którą ujechałem nie całe pół godziny i zaczął odzywać się tachograf, było coś koło 19:00. Akurat w tym momencie mijałem znak informujący o najbliższej stacji, która była 500m dalej. Zjechałem i ustawiłem się w ostatnie miejsce pod samym lasem, aby mieć w nocy jak największy spokój i ciszę Wink Rano budzik obudził mnie o 3:30. Z trudem się podniosłem i wyjątkowo zamiast herbatki zrobiłem sobie kawę, żeby mnie po drodze nie muliło :E Ogarnąłem się i odpaliłem auto po czym sprawdziłem wszystko na zewnątrz czy niczego nie brakuje. Ruszyłem o 4:30 i kontynuowałem trasę 24-ką do samego ringu Berlina. Dalej już wiadomo, nasza słynna autostrada A2, przejście graniczne i bramki. Chwila moment i byłem już na zjeździe na Poznań Smile O dziwo jak na poranne godziny miasto nie było jakoś specjalnie zakorkowane Hmmm O 9:50 byłem już na rozładunku, który trwał do 10:30. Następnie czekałem jeszcze do 11:00 za papierami. Po odbiorze kwitów dzida na bazę na której byłem kwadrans po 11. Podjechałem pod dystrybutor i zalałem auto po czym postawiłem się na placu, spakowałem się do osobówki i ruszyłem do domu. Jest dopiero Środa więc pewnie gdzieś jeszcze mnie na koniec tygodnia wyślą Dodgy jednak na razie czekam za telefonem w salonie domowym odpoczywając po trasie Tongue


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na dziś to wszystko, zapraszam do oceny Wink
07/03/2019 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: michalz , Dorpolowy
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny - Marcin1693 - 07/03/2019 10:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa