Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 9 głosów - 2.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Autor Wiadomość
Marcin1693 Offline
B.M.W <3
***
ViP

Skąd: Śrem [PSE]
Liczba postów: 231
Dołączył: 12/07/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 244
Podziękowano mu 341 raz(y)
Post: #162
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Poznań[PL] -> Stuttgart[DE]

Puste palety 10t (Zwrot do Niemiec)

W poniedziałek wstałem jak zwykle o 6 gdyby coś się urodziło z robotą, żeby potem nie biegać jak zwarjowany, zadzwoniłem do szefa i usłyszałem, że załadunek dopiero w nocy. Z tego powodu położyłem się dalej do wyra. Wstałem około 14 po południu akurat na obiad. Zjadłem i resztę dnia spędziłem na kanapie drzemiąc. Na 24 miałem być na bazie, więc wyjechałem ok 23. Zapakowałem się do auta i ruszyłem na załadunek do magazynów spożywczych, a ładowałem palety, które były do zwrotu w jakiejś niemieckiej firmie wytwarzającej soki. Z załadunku wyjechałem o 2:00 w nocy. Zawinąłem na obwodnicy kierując się na Świecko A2-ką. Jako, że uwielbiam nocną jazdę jechało mi się wyśmienicie w dodatku przy ulubionej muzyce. Chwila moment i byłem już na granicy. Na ringu Berlina odbiłem na niemiecką 9-tkę omijając Lipsk w kierunku Norymbergi. Za Norymbergą zjechałem na 6-tkę w kierunku Heilbronn lecz zaczął kończyć mi się czas dlatego też zjechałem na stację w okolicy miasta Ansbach. Postawiłem Iveco w rajkę, udałem się na stację na kawę po czym wróciłem do auta, umyłem się i odpaliłem na laptopie film, którego widziałem nawet nie połowę i już spałem. Wypauzowałem się i o 22 pora była ruszyć dalej. Zostały mi 2 godzinki jazdy, które również szybko i przyjemnie mi minęły ze względu na to, że nadal jechałem nocą. Pod Heilbronn zjechałem w drogę na Stuttgart, a stamtąd miałem już tylko 30 minut podlotu, na rozładunek wstawiłem się około 1 w nocy, a z racji, że ruch w firmie był praktycznie zerowy od ręki mnie rozładowali. Aktualnie czekam na odzew spedycji bo mam jeszcze 7 godzin jazdy więc liczę, że lada moment dostanę kolejne miejsce załadunku.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrawiam i udanej majówki życzę Smile
03/05/2019 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: MartinR730 , michalz , Aras. , Brian M. , Dorpolowy
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny - Marcin1693 - 03/05/2019 12:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa