Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje gry lotnicze
Autor Wiadomość
PL_Mirko Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Błaszki
Liczba postów: 23
Dołączył: 19/05/2019
Reputacja: 3
Podziękował: 12
Podziękowano mu 31 raz(y)
Post: #4
RE: Moje gry lotnicze
(21/06/2019 01:28 AM)MATAMET napisał(a):  Zagraj w IL-2 Sturmovik Battle of Stalingrad, przy nim War Thunder to gra dla dzieci Big Grin
Nie można również zapomnieć o świetnym Digital Combat Simulator

Wyraźnie na początku napisałem, że Tryb Symulacyjny WT "...tylko "symuluje" symulator" - symuluje czyli udaje.
W IL-2 Sturmovik Battle of Stalingrad, grywam równolegle z WT od ponad 3 lat, a w CloD "Blitz" od kilku miesięcy, że nie wspomnę o krótkiej przygodzie ze "starym Iłkiem".
Także, ten, tego - doskonale wiem jak wymagające są gry z seri IL 2. Wszyscy jak mantrę powtarzają jak doskonałym symulatorem jest BoS, ale wystarczy wejść w jego panel MP i przekonać się, że ta gra nie jedno ma imię i nie zawsze występuje w nim słowo symulator.
Serwery MP BoS'a full real to napewno TAW i KOTA. Ale już jeden z bardziej popularnych Wing of Liberty ma włączony GPS. Czy nadal to symulator - wg mojej wiedzy sowieccy i niemieccy piloci nie mieli dostępu do tej technologii Smile
Inny serwer - EU Official Server - idzie dalej, włączony GPS, ikonki i etykiety graczy i o zgrozo widok zewnętrzny... Czy to nadal ma coś wspólnego z symulatorem, wg mnie bliżej mu do trybu RB WT. I to nie jeden tego typu serwer.
Jakiś czas temu wprowadzona została w BoS, możliwość sterowania wirtualnymi samolocikami za pomocą myszy. Toż to profanum, "Grumpy" Unwin i Erich Hartmann przewracają się w grobie - "latają na myszy?" Smile
Kiedyś wbiłem na TAW Byle-Jakiem - godzina "latania" na wys. 3500 m i jedyne jednostki, które spotkałem to sojusznice Pe-2 i 2 Jaki (chyba AI). Lepiej było na WoL, ale i tak sporo czasu na szukaniu przeciwnika.
Podziękowałem, wróciłem do WT... Tak, wiem, to nie symulator. Gra prostsza, ale bardziej dynamiczna, wiele graficznie ładnie wyglądających lokacji: Korea, Saipan, Ruhr, Montmedy itp . Po całodziennej "harówie" potrzebuję relaksu, adrenaliny i miło spędzonego czasu. Nie ma to jak łomot spuszczony przeciwnej drużynie, gdy trafi się "ogarnięty" team.
A kiedy to ja częściej "zaliczałem glebę"(gorszy dzień), lub bóstwo GJN RNG było wyraźnie przeciwko mnie, odpalałem kampanię "Volga" w BoS'ie, lub misję w Blitz'u.
(21/06/2019 12:12 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Na fotkach całkiem fajnie to wygląda i sam bym chętnie w to zagrał no ale niestety brak czasu no i też nie bardzo chcę się angażować w kolejną grę Tongue....
Znam ten ból - od dwóch miesięcy dżoj kurzy się w kącie, zastąpiła go kierownica. A tydzień temu, również kierownica zniknęła z biurka - nie ma czasu na pierdoły Big Grin, trzeba zarobić uczciwie na emeryturkę, zostało już niewiele latek do niej. Teraz to tylko czekam na długie jesienne wieczory Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22/06/2019 07:22 AM przez PL_Mirko.)
21/06/2019 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Jakubek
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje gry lotnicze - PL_Mirko - 20/06/2019, 10:58 PM
RE: Moje gry lotnicze - Michal_Z_gno - 21/06/2019, 12:12 AM
RE: Moje gry lotnicze - MATAMET - 21/06/2019, 01:28 AM
RE: Moje gry lotnicze - PL_Mirko - 21/06/2019 11:36 PM
RE: Moje gry lotnicze - PL_Mirko - 25/06/2019, 11:37 PM
RE: Moje gry lotnicze - PL_Mirko - 23/09/2021, 08:19 PM
RE: Moje gry lotnicze - PL_Mirko - 03/02/2022, 10:35 PM
RE: Moje gry lotnicze - Daras94 - 03/02/2022, 11:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa