Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unibis
Autor Wiadomość
HollandGS Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 8
Dołączył: 01/10/2019
Reputacja: 1
Podziękował: 0
Podziękowano mu 10 raz(y)
Post: #6
RE: Unibis
No wiem własnie że zaglądają Tongue ale czy są dzieci które tego nie znają ?

Okey do sedna. Dzisiaj i przez kilka kolejnych dni moje zadanie to ratowanie dupska znajomego co to uwazal sie za bizmesmena, och i ach... ogolnie go nie trawie ale że czasem walilem jego żonke jak ten smacznie pauzy krecil to wiec zdecydowalem sie mu pomóc...i jeszcze raz spojżeć a moze ciupnac ja i zastanowić sie jak taki trol ma taką dupę że jak ta idzie do spowiedzi to ksiadz mokry jest i dziwnie lepki. Okej ale cóż chłopowi posypala sie robota na maksa , jeden niedorobiony szoszon polozyl mu zestaw, kolejny wyzipal sie na dobre i remont nie oplacalny a umowy podpisane ...wiec mial 2 wyjscia albo byc w plecy bardzo albo byc jeszcze bardziej. Wybral to mniej bardzo ,,, i podrzucil mi te zlecenia. Zlozylo sie tak fajnie że akurat moja naczepa mogla pojechać na serwis na kilka dni a ja potargalem sie Renia z innymi cudami natury. Pierwszy ładunek mialem podjac ze skladu budowlanego i walnac sie z tym do Stolicy na predkosci ... podjechalem chlopy wskazali co mam zaczepic, i to wsio. Poszly konie po betonie trasa na luzaka gdyby nie fakt ze lecialem na single i ai mnie denerwowaly bo ile bys kurew nie wyrzucil to ona i tak nic nie rozumieja, nie wiem kilka aut tam widzialem w lusterkach ze gdzies odlecialy ale co mnie to byle do celu. Potem poczytam gazety czy oby nikt tam nie zginąl. Takze bylo okey... drugi ladunek byl mega ważny... koledzy z pod flagi dzikiego wikinga potrzebowali pilnie baniaki do skladowania gowna ... w innym wypadku bedzie katastrofa ekologiczna w ich osadzie. Taka pipidowa gdzies 200-300 tysiecy mieszkancow. Ich gospodarstwo rolne produkuje tyle szajsu ze nie nadazaja wywozic tego a dupy krowa zaczynaja przeciekac i zalewac miasto. Wyobrazacie sobie 300 tys wikingow popierdzielajacych w kaloszach po rzece gowna? Nie ja postanowilem niczym bohater narodowy wikingow uratowac im dupska i podjelem ten gowniany interes na deski swojej krony. Zaladowalem te cacuszka i w tej chwili gdzies tam jestem w drodze ... i jak to spierwaja wszystko sie moze wydazyc...czy dojade czas pokaze jak w wiadomosciach bedzie o tonach gowna wylewajacego sie tzn ze jednak chujek nie dal rady ... wtedy z dala od tych wikingow bo niczym RAGNAR mnie beda scigac na koniach po autostradach ... Chociaz ,,, renia cisnie 90 dyszek kon okolo 40 wiec nie ma szans Tongue
Kilka zrzutów :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03/10/2019 12:05 AM przez HollandGS.)
02/10/2019 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
 Podziękowań: PLAYER
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Unibis - HollandGS - 01/10/2019, 10:45 PM
RE: Unibis - Michal_Z_gno - 01/10/2019, 10:52 PM
RE: Unibis - HollandGS - 01/10/2019, 11:26 PM
RE: Unibis - Drax. - 02/10/2019, 05:58 PM
RE: Unibis - rafaelcz82 - 02/10/2019, 09:53 PM
RE: Unibis - HollandGS - 02/10/2019 11:02 PM
RE: Unibis - Michal_Z_gno - 02/10/2019, 11:55 PM
RE: Unibis - PLAYER - 03/10/2019, 12:27 PM
RE: Unibis - HollandGS - 06/10/2019, 06:50 PM
RE: Unibis - Aras. - 06/10/2019, 07:40 PM
RE: Unibis - Dorpolowy - 06/10/2019, 08:43 PM
RE: Unibis - Perkins - 06/10/2019, 08:49 PM
RE: Unibis - HollandGS - 08/10/2019, 10:10 PM
RE: Unibis - HollandGS - 09/10/2019, 11:00 PM
RE: Unibis - Adam.J - 09/10/2019, 11:21 PM
RE: Unibis - HollandGS - 10/10/2019, 07:30 AM
RE: Unibis - Heywood - 13/10/2019, 06:24 PM
RE: Unibis - limowski - 13/10/2019, 06:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa