Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestowanie w wiatraki czy zdejmowanie boku z obudowy
Autor Wiadomość
Galaxy Offline
VIP
****
Trucker

Skąd: Dębica - Podkarpacie
Liczba postów: 649
Dołączył: 28/10/2017
Reputacja: 28
Podziękował: 437
Podziękowano mu 888 raz(y)
Post: #3
RE: Inwestowanie w wiatraki czy zdejmowanie boku z obudowy
Najważniejsze to wentylator na przodzie wciągający chłodzące powietrze oraz jedna sztuka na tyle która to wyciąga. Co do góry i boku ta cyrkulacja jest taka sobie, możesz bocznymi wciągać chłodne powietrze. a górnymi wyciągać, ale wtedy ta cyrkulacja jest średnia, taki sposób ułożenia wentylatorów działa średnio. Ja zamiast inwestować w wentylatory, zainwestowałbym w porządną obudowę za 200-300 zł które nie dość że mają fantastyczną cyrkulacje powietrza, to już w zestawie czasem są po 3/4 wentylatory. Takim przykładem jest obudowa SilentumPC Signum SG1X TG RGB która posiada 3 wentylatory na przodzie i z tyłu 1 wyciągający. Wtedy wszystko byłoby dobrze i na pewno byłoby chłodniej! Big Grin

EDIT: Co do ściągania panelu bocznego, ja mam ściągnięty i na poprzedniej karcie graficznej zauważyłem spadek temperatury o 8 stopni, także w ostatecznym wypadku się opłaca Big Grin Z ciekawości... bawiłeś się programem MSI Afterburner i zwiększałeś obroty wentylatorów karty graficznej? To też dużo daje, zależy o ile podniesiesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22/11/2019 08:07 AM przez Galaxy.)
22/11/2019 08:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Inwestowanie w wiatraki czy zdejmowanie boku z obudowy - Galaxy - 22/11/2019 08:02 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiatraki do obudowy Aras. 7 3,322 30/03/2015 07:50 AM
Ostatni post: Aras.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa