Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 głosów - 3.29 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transroztocze | Twój partner z Zamojszczyzny
Autor Wiadomość
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #367
RE: Transroztocze | Twój partner z Zamojszczyzny
Witajcie !

Iskenderun [TR] - Hull [GB] - 1/2

Miała wpaść relacja z Bliskiego Wschodu, ale jednak plany się nieco pokrzyżowały i dopiero teraz wpadłem na pomysł, aby wam pokazać relację z Turcji. Ciekawych kadrów napstrykałem i postaram się podzielić na dwie części. Kolejną zrobię jak dojadę Big Grin

No więc rankiem poszedłem się wykąpać na firmę i poprosiłem ich aby już zaczynali ładować naczepę, abym mógł do godziny 10 rano wyruszyć w stronę Hull. Tak też zaplanowałem, lecz po chwili okazało się że papiery dostałem złe i kazali się wrócić. Zaszedłem do biura i wymieniłem papiery na dobre, po czym powiedzieli życzmy szerokiej drogi oraz ruszyłem. Widoczki całkiem spoko się zapowiadało, tylko upał na dworze nie był aż za ciekawy, temperatura pokazała aż 30 stopni i tutaj bez klimy się nie obejdzie. Landówkami do granicy z Syrią leciało się w miarę spokojnie, potem na granicy z odprawą poszło bez problemu i nie musiałem czekać tak długo. Od granicy jechałem w miarę spokojnie i zatrzymałem się na 45 w marinie w Latakia, po czym po pauzie udałem się w stron promu do Larnaki, którego miałem o 13:30 lecz dojechałem przed czasem mocno i wzięli mnie na wcześniejszy o 11:30 czyli dwie godziny wcześniej. Z Larnaki ruszyłem w kierunku promu w Limassol i tam musiałem przebukować bilet, ponieważ miałem na godzinę 20:30 i akurat znalazło się miejsce na godzinę 18:00, czyli zaoszczędziłem kolejne półtorej godziny do przodu, Zająłem miejsce na promie i do Salonik przybyłem około godziny 3:00 nad ranem. Aktualnie jem śniadanko i ruszamy do Hull.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrooo! Pionaa!

21/06/2021 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Transroztocze | Twój partner z Zamojszczyzny - Aras. - 21/06/2021 03:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa