Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC
Autor Wiadomość
Helmuuteq76 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Aleksandrów Łódzki
Liczba postów: 135
Dołączył: 18/06/2017
Reputacja: 6
Podziękował: 269
Podziękowano mu 117 raz(y)
Post: #26
RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC
(17/07/2020 08:30 PM)jarson napisał(a):  Jest jeden faktyczny minus (nie wiem na ile kto to uważa za minus, ale ja tak) - delikatnie w Idaho widać, może nie tam mocno, jak w RttBS, ale poszło to w tę stronę, że komuś w SCSie spodobało się robić więcej wiosek, niż potrzeba i wrzucać ograniczenia prędkości do 35-45 zanim się zdążysz rozczulać choćby do tego 55-60 mph. W Rumunii i Bułgarii to bardzo przeszkadza. Jeszcze w Oregonie, Waszyngtonie i Utah było jak dla mnie optymalnie, ale Idaho po zjeździe z interstejtu trąci trochę tą niefajną nową tendencją. Trochę strach o Kolorado...

Może to jest po prostu prawidłowe odwzorowanie rzeczywistości? Ja osobiście byłem w Rumunii dwa razy i tam faktycznie główne krajówki idą przez takie normalne wsie w których również są ograniczenia prędkości typu 50kmh.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
17/07/2020 09:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER , jarson
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - Bozo - 24/03/2020, 05:51 PM
RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - Helmuuteq76 - 17/07/2020 09:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa