Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #40
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Na Paryż


Następną trasą na rozpisce był przewóz 18 ton wschodnioniemieckiej wieprzowiny z Chemnitz do stolicy Francji - Paryża. Wyruszyłem w drogę późnym wieczorem i czekała mnie cała noc jazdy jednakże na szczęście ruch nie był wzmożony a niemieckie autobahny (przynajmniej w grze Wink ) pozwalają na przejazd bez większych problemów.

W drodze na załadunek nieopodal stacji benzynowej Shell




Left lane bandito

Image

Image

Image

Image
O – ho, ho! Przechyły i przechyły! O – ho, ho! Za falą fala mknie!



Image

Image
No i to by było na tyle - czas na pauzę w sam raz na granicy niemiecko-belgijskiej. Następną część trasy znów miałem pokonywać "po ciamaku"

Belgia - kraina wieczne oświetlonych autostrad




Coraz bliżej celu, Belgia przejechana w mgnieniu oka

Bienvenue en France czyli kto zgasił światło?!


To jeszcze nie Moulin Rouge ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No i udało się pokonać trasę o długości 1000 km. Jestem w Paryżu, w którym mam zamiar odpocząć i może odwiedzić kilka dawnych kontatków. Następnie wracam do kraju ze specjalnym transportem co również mam nadzieję uda mi się uchwycić w fotorelacji. A póki co trzymajcie się i szerokości!

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

06/03/2022 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Ziom , zawiszaczarny , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 06/03/2022 10:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa