Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #79
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Bałtycka rybka


Image

Co tu dużo mówić - następna trasa, która mnie czekała zaczynała się w identycznym miejscu co zakończyła poprzednia. Wiozłem 19 ton ryby w puszce z Bałtyku do hipermarketu sieci Carrefour we francuskim Strasbourgu.

Image

Podobnie jak ostatnio prawdziwym wyzwaniem był wyjazd z miasta. Duże natężenie ruchu oraz godziny szczytu to idealne połączenie na długie czekanie w korku.

Image

Image

Po wylocie z Kilonii ruszyłem A7 na południe kraju w kierunku Hamburga a potem Hanoweru. Warunki pogodowe oraz drogowe nadal były wyśmienite więc nastawiłem tempomat na 80 km/h i patrzyłem w okno przemierzając kolejne kilometry.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na wysokości Hattenbacher przeskoczyłem z siódemki na A5 i podążałem dalej w kierunku Frankfurtu n. Menem.

Image

Image

Image

Image

Za Frankfurtem spotkało mnie coś takiego - zelektryfikowana autostrada. Niestety mój DAF nie jest wyposażony w pantografy i ten odcinek pokonałem normalnie.

Image

Image

Image

Za Karlsruhe zjechałem w prawo i już byłem we Francji. Do mojego miejsca docelowego zostało raptem kilkadziesiąt kilometrów.

Image

Image

Image

No i na rozładunku - podjechałem pod rampę i niech zabierają tą rybkę bo już na mnie czeka kolejny ładunek. Zostało mi tylko przemyć lodówkę, pogasić agregaty i jechać na kolejną przygodę!

Image

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

11/04/2022 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ziom , Tedy , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 11/04/2022 09:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa