Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #93
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Zdążyć na majówkę do domu - cz. 1


Image

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej zawirowaniami okołoświątecznymi. Wracam na szlak tam gdzie go ostatnio zakończyłem czyli w hiszpańskiej Murcji. Po rozładowaniu cukru w fabryce napoju Kolico ruszyłem na pauzę, która znajdowała się niedalego warsztatu. Spotkałem się tam z sympatycznym Miguelem, który za drobną opłatą zainstalował mi metalową plakietkę ludzika Michelin na przedni grill. Sami oceńcie jak to wygląda, moim zdaniem pasuje.

Image

Poza tym planuję pewną zmianę malarską jednakże to dopiero po powrocie do kraju i nie będzie to na pewno nic drastycznego - raptem lekkie liźnięcie.
Po odbyciu pauzy, późnym wieczorem ruszyłem na załadunek do firmy logistycznej Transportes Caballeria gdzie Panowie czekali już na mnie z 17 tonami chorizo, które miałem dostarczyć do francuskiego La Rochelle. Załadunek przebiegł sprawnie i na krótko przed północą mogłem powoli ruszać.

Image

Image

Wyjazd z miasta, ze względu na późną porę, nie należał do wymagających. Kilka skrzyżowań oraz rond i już byłem na autostradzie prowadzącej w kierunku Walencji. Trasa typowo nocna czyli ruch bardzo ograniczony, tempomat nastawiony i jazda do przodu w błysku księżyca.

Image

Image

Image

Image

Robiło się coraz jaśniej a ja już minąłem Walencję oraz Saragossę co oznaczało, że sukcesywnie zbliżam się do granicy hiszpańsko-francuskiej. Przede mną były piękne Pireneje, które mogłem podziwiać z siedzenia w szoferce.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Tuż przed samą granicą byłem zmuszony zjechać na parking w celu odpoczynku. Do granicy pozostało mi mniej więcej 100 kilometrów a potem jeszcze pozostał mi odcinek we Francji.

Image

Image

Po odpoczynku i dobrym obiedzie ruszyłem w dalszą drogę, przejazd górskimi szlakami był bogaty w piękne widoki a ja nie wiedząc nawet kiedy przekroczyłem granicę z Francją.

Image

Image

Image

Image

W godzinach nocnych dojechałem do miejsca rozładunku - zestaw kazali mi zostawić pod płotem by następnego ranka zrzucić szybko towar pod rampą. Teraz czeka mnie chwila oddechu i ruszam dalej na Wschód w kierunku domu bo zaczynam już słyszeć jak kiełbaski skwierczą na grillu Big Grin

Image

Image

Następną fotorelację z powrotu do domu postaram się wrzucić jeszcze przed majówką a tymczasem trzymajcie się!

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

29/04/2022 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Ziom , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 29/04/2022 12:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa