Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #101
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Droga nad Morze Czarne


Image

Majóweczka już za nami, człowiek się obiadł i opił także czas wrócić za wirtualne koło i trzepać wirtualne kilometry. Tym razem ruszałem z bazy głównej VSki czyli w Śmiglu pod Kościanem a moim miejscem docelowym była bułgarska Warna. Wiozłem ponad 19 ton wieprzowiny do firmy TTK. Trasa była wykonywana głównie późnymi wieczorami i nocami.

Image

Image

Image

Image

Po przejechaniu trasy S3 dojechałem do granicy z Czechami. Miałem przyjemność zwiedzić odswieżone w ostatnim Promodsie Brno oraz okolice i ruszyłem w kierunku Bratysławy. W Słowacji za długo nie podbyłem bo kilkanaście kilometrów za naddunajską stolicą byłem już u Madziarów.

Image

Image

Image

Image

Image

Przez całą drogę panowały bardzo słabe warunki atmosferyczne tj. deszcz i mgła. Czasami były to aż tak intensywne opady, że trzeba było zatrzymać się na poboczu.

Image

Image

Image

Po przejechaniu Węgier musiałem swoje odczekać aby dostać się do Serbii. Kilkadziesiąt kilometrów za przejściem granicznym musiałem odbyć pauzę.

Image

Image

Image

Następnie wjechałem do Bułgarii. Tu czekało mnie jeszcze niecałe 500 km drogi do Warny.

Image

Image
W tym momencie mgła była tak gęsta, że musiałem się zatrzymać ze względów bezpieczeństwa

Image

Image

Image

No i dojechałem na rozładunek późnym wieczorem. Teraz już tylko znaleźć jakiś parking i odpoczywać przed powrotem na bazę.

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

05/05/2022 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: zawiszaczarny , Ziom , Tedy , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 05/05/2022 10:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa