Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #107
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Zauroczony w Rumunii


Image

Dziś wracam z kolejną porcją fotek z trasy z bułgarskiej Warny do stołecznej Warszawy gdzie po raz kolejny moja francuska chłodnia wiozła jogurt. Trasa bardzo ciekawa gdyż pierwszy raz od wydania dodatku "Road to the Black Sea" spędziłem sporo czasu w Rumunii i muszę powiedzieć jedno - polecam każdemu tam zajechać! Ciekawe i zróżnicowane drogi oraz widoki nie pozwalają wirtualnemu aparacikowi odetchnąć.

Image

Załadowałem się kilka chwil po południu w bułgarskiej filii Ocean Solution. Z miasta wyjechałem w miarę sprawnie i zacząłem swoją wędrówkę ku Północy.

Image

Image

Image
Uchwycony z wagonika przemysłowego kilkadziesiąt kilometrów za Warną

Image

Późnym popołudniem dotarłem do przejścia granicznego w miejscowości Ruse leżącej nad Dunajem. Kontrola była szczegółowa jednakże bardzo profesjonalna i po jakimś czasie mogłem ruszyć w dalszą drogę po Rumunii.

Image

Image

Image

W tym momencie zacząła się cała przyjemność - jazda po Rumunii dawała wiele frajdy dzięki swojemu zróżnicowaniu w szlakach oraz bogactwu widoków za oknem.

Image

Image

Image

Image

Image

Przed Braszowem czekał mnie bardzo wymagający aczkolwiek piękny szlak naszpikowany zakrętami, premiami górskimi jak i zjazdami. Udało mi tam się zrobić kilka ładnych fotek.

Image

Image

Image

Image

Po minięciu Braszowa dalej jechałem w kierunku Klużu-Napoki mijając rozmaite wsie, pola oraz miasta.

Image

Image

Image

Image

Image

W końcu dojechałem do granicy węgierskiej. Z lekkim żalem opuszczam Rumunię ale obiecuję sobie niedługo tam wrócić bo to bardzo dobrze wykonany kraj w ETSie.

Image

Image

Pstryk! Złapany przez spottera w węgierskim Püspökladány.

Image

Image

Image

Minąłem Debreczyn i ruszyłem na Słowację. Tam za długo nie pobyłem, minąłem Koszyce w deszczu i przygotowywałem się do wjazdu do kraju.

Image

Image

Image
Panie proszą Panów

W Polsce już bez większych problemów. Wgramoliłem się na krajową "9" w kierunku Rzeszowa skąd jechałem dalej na Radom.

Image

Image

Image
Rumuńskie chwalicie a swego nie znacie czyli kolejna fajna fotka z trasy, tym razem na południowym Mazowszu.

Za Radomiem wskoczyłem na ekspresową "7" i w taki sposób popędziłem do Warszawy a dokładniej na Ursynów gdzie czekano już na mnie pod rampą nr. 12.

Image

Zrzuciłem co miałem i lecę odpoczywać. Gdzie poniosą mnie opony teraz?

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

07/05/2022 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: buwek , Ziom , Tedy , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 07/05/2022 07:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa