Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #153
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Duńska gościnność

Jakąś chwilę nie jeździłem bo utknąłem na dobre w duńskim Aalborgu gdzie Jelonek stał sobie spokojnie na warsztacie pod "dłutem" mistrza Andreasa. Dorobiłem się nowej zasłony przeciwsłonecznej, z Holandii przyjechały lampy Skylights oraz na dole usunięto zaślepkę i pojawiły się zółte lampki - jedne jako światła długie a drugie jako krótkie. Mimo, że w kraju nieudolnych złodziei było mi całkiem miło to musiałem ruszyć w drogę. Wstałem skoro świt, zestaw już był podpięty i załadowany młodymi sadzonkami. Kierunek Uelzen w północnych Niemczech.

Image

Z miasta wyjechałem względnie szybko, pach pach i byłem na autostradcce. Musiałem przejechać prawie całą Danię z Północy na Południe ale to nie był jakiś straszny dystans szczególnie, że droga prosta jak drut - tempomat 80, jedno oko przymknięte i rura.

Image

Image

Image

No i po kliku godzinach dojechałem do Niemiec, byłem w jakieś połowie trasy a pogoda jak widać była całkiem fajna. Przy okazji możecie zobaczyć ile barachła nazbierałem w Danii - proporczyki, flagi i chorągiewki. Niezły stragan się tu zrobił.

Image

Image

Image

Tu już na wysokości Hamburga, ładne portowe miasto i w sumie to tyle.

Image

Image

Wszystko dobre co się szybko kończy - ausfahrt do Soltau i dalej do Uelzen już landóweczką.

Image

Image

Image
Złapany przez grzybiarz... znaczy się spottera Big Grin

Image

Image

Ostatnie metry na szuterku i zajechałem na rozładunek. Jak wszystko pójdzie sprawnie to jeszcze dziś stąd wyjadę w kierunku bazy załadowany świeżymi kwiatkami.

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

06/06/2022 04:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 06/06/2022 04:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa