Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #159
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Flower power

Image

Znów mnie trochę nie było - lato zdecydowanie nie należy do pór roku przychylnym graniu w gry bo jak człowiek tylko uwolni się z kajdan pracy to od razu leci spędzać czas na wolnym powietrzu. Nie mniej jednak udało mi się znaleźć chwilę by dostarczyć wam nową fotorelację na którą serdecznie zapraszam.

Image

Dokonawszy kilka zmian na ciągniku oraz naczepie załadowałem się dwiema tonami ciętych kwiatów w firmie AgroNord w niemieckim Uelzen. Czekała mnie przeprawa o długości 642 kilometrów do norweskiego portu Kristiansand. W drogę wyruszyłem późnym wieczorem i zacząłem kierować się na Północ.

Image

Image

Image

Za Soltau zjechałem z landówki i wgramoliłem się swoim dzielnym Jelonkiem na autobahn nr. 7 i podążałem w kierunku Hamburga. Po wyjeździe z tego zapracowanego miasta zaczęło już świtać i dalsze kilometry pokonywałem już w błysku słońca.

Image

Image

Image

Po minięciu po swojej prawej stronie Kilonii zbliżałem sie do Flensburga a co za tym idzie do granicy z Danią, którą w ostatnim czasie często przekraczam. Dalsza droga była mi już dobrze znana i kierowałem się na Aarhus.

Image

Image

Image
Leśna zwierzyna u wodopoju

Image

Image

Image

W szoferce znowu się trochę pozmieniało - nowe firaneczki z duńskiego pluszu jak również trochę przystrojona nim kierownica. Lubię nowości w budzie bo zawsze jest jakiś element świeżości a że wygląda jak cygański stragan to już inna historia...

Image

Image

Image
Rzepaciara

Po południu dojeżdzam do Hirtshars i ładuję się na prom - teraz już zostało mi dopłynąć do Norwegii a stamtąd już "z górki".

Image

Image

Image

No i dojechałem, teraz tylko cofka pod rampę i niech chłopaki rozpakowywują ksiatki bo czeka mnie już trasa powrotna do Polski z norweską rybką na pokładzie.

Image

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

08/07/2022 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Ziom , Tedy , zawiszaczarny
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 08/07/2022 10:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa