Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #164
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Image

Było późno w nocy kiedy zajechałem do portu załadunkowego firmy PolarisLines w norweskim Kristiansand. Zaparkowałem zestaw tyłem i czekałem aż moją chłodnię Chereau zapełni świeżo złowiony dorsz atlantycki, który miał trafić do bazy przeładunkowej firmy Emoyeni w Pile.

Image

Po załadowaniu ruszyłem na poranny prom w kierunku Danii. Nad ranem byłem już po drugiej stronie cieśniny Skagerrak w Hirtshals. W nowozamontowanym radiu włączyłem Organka i ruszyłem na południe kraju klocków LEGO.

Image

Image
Jak trzeba to Jelonek też potrafi pocisnąć lewym pasem

Image Image

Image

Image

Image Image

Po kilku godzinach jazdy udało się dojechać do bundesgrenze i ciąłem dalej trasą A7 w kierunku Kilonii a następnie do Lubeki ale to już w kierunku wschodnim. Do polskiej granicy jechałem wzdłuż linii Morza Bałtyckiego mijając Rostock po swojej lewej a Berlin po prawej stronie.

Image
Ślimaczkiem w dół i na A 210.

Image

Image

Image Image

Image

Image

Image Image

Image

Image

Image

Image

Dzień powoli zaczynał budzić się do życia a ja właśnie przekroczyłem granicę polsko-niemiecką - znowu w kraju! Dalsza droga prowadziła przez A6 a potem ekspresową "dziesiątkę" w kierunku Stargardu a potem Wałczu.

Image

Image

Image
Złapany przez spottera wczesnym porankiem na wysokości Radziszkowa

Image Image

Image

Image Image

No i udało się, powoli doczołgałem się do siedziby firmy. Zostało potem mi tylko się rozładować i odstawić chłodnię na przegląd i szczegółowy serwis. W tym czasie podczepię się pod inną naczepę ale jaką tego jeszcze nie wiem. Póki co wsiadam w autobus i lecę na rodzinne Mazury bo długo mnie w domu nie było!

Image

Image

Image

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

09/07/2022 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 09/07/2022 10:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa