Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #182
Thumbs Up RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
W dzisiejszej fotorelacji wracam do kraju w palącym słońcu z ciętymi kwiatami na pace.
Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania!

Cytat:
Załadunek: Gospodarstwo rolne w Blankeweer pod Groningen (NL)
Rozładunek: Centrum handlowe M1 Łódź przy ul. Brzezińskiej
Towar: Cięte kwiaty

Podczas rozładunku młodych sadzonek z Francji widziałem jak dwaj młodzi mężczyźni przypchnęli kilka wózków na kółkach załadowanych po same brzegi kwiatami pod rampę. Było tam wiele kolorów i kształtów lecz niestety ze względu na moją marną wiedzę botaniczną (a raczej jej brak) nie zdradzę wam co to były za roślinki. Wszystko zostało dokładnie załadowane oraz zabezpieczone, załatwiłem formalności i mogłem ruszać do kraju.

Image

Image


Po opuszczeniu gospodarstwa ruszyłem od razu w kierunku Groningen - na węźle Westerbroek wskoczyłem na autostradę [A7] i dalej jechałem już w kierunku Niemiec. Droga mijała w spokojnej atmosferze mimo piekielnego upału na zewnątrz. Pomyślałem sobie, że dobrze że te kwiatki są w chłodni bo inaczej miałyby ciężko "przeżyć" tą wyprawę. Po drodze rzucił mi się w oczy ciekawy monument przedstawiający cząsteczke gazu, który została po raz pierwszy raz odkryta niedaleko od tego miejsca!

Image

Image

Przed granicą niemiecką postanowiłem, że stanę na parkingu w celu odbycia przepisowej pauzy mimo, że czułem się na siłach pokonać jeszcze dobre kilkaset kilometrów ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) W dalszą drogę ruszyłem ok. 6 rano - po drugiej stronie rzeki Ems jechałem autostradą [A28] i jechałem w kierunku Bremy a następnie Hannowera. Następnie na węźle Hannover-Ost wjechałem na "naszą" [A2] i dalej już jechałem na pamięć.

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Droga mijała szybko i bezboleśnie, ruch był znikomy co mogło być spowodowane wysokimi temperaturami. Ja niestety czy w mrozie czy w ukropie musiałem pędzić dalej przed siebie. Dojechałem do granicy w Świecku i kontynuowałem swoją podróż [A2] w kierunku stolicy.

Image

Image


Po przejechaniu niecałych 400 km zjechałem z autostrady w kierunku Łodzi. Centrum handlowe na szczęście okazało się być względnie oddalone od centrum miasta więc dojazd tam nie należał do najgorszych. Trochę przeciągnąłem swój czas pracy ale chciałem już się rozładować i mieć spokój.

Image

Image

Image

Image

No i sukces! Rozładowałem się obok Magnolii i ruszyłem na parking. Pierwsze kółko odświeżoną naczepą zaliczone i wracam na bazę skąd wyruszę na kolejne zlecenia.

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

19/07/2022 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ziom , Bozo , Tedy
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 19/07/2022 08:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa