Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #185
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Cytat:Załadunek: Lomania Polsko Francuska, Szczodrowo
Rozładunek: Geodis, Granville (FR)
Towar: Pieczarki

Po raz kolejny dostałem zlecenie transportu pieczarek ze Szczodrowa pod Kościanem do Francji - tym razem polski grzyb miał za zadanie podbić normandzkie podniebienia swoim smakiem i jakością. Podpiąłem chłodnię pod DAFika i ruszyłem w liczącą 20km od bazy przejażdżkę. Zostałem szybko załadowany i ruszyłem w kierunku Poznania aby tam wskoczyć na [A2] na Berlin.

Image


Droga przez Wielkopolskę a potem Lubuskie minęła bezproblemowo i dojechałem do naszych zachodnich sąsiadów. Pogoda dopisywała a w akompaniamencie klimatyzatorów dźwięcznie grał 410-konny Paccar z Open pipe. Po kilkuset kilometrach wyprawy zjechałem na autohof i zacząłem pauzę.

Image

Image


W dalszą drogę wybrałem się już w nocy - autostrady praktycznie upostoszałe a "łysy" świecił nie gorzej niż słońce za dnia. Ja mijałem kolejne kilometry oraz kolejne ausfahrty i się nie obejrzałem jak zaczęło się robić widno. Po kilku godzinach jazdy, nad ranem dojechałem do Zagłębia Ruhry i podążyłem na Akwizgran mijając po swojej prawej stronie zjawiskową Kolonię.

Image

Image

Image

Image


Dojechałem do Belgii gdzie po raz kolejny stanąłem aby odpocząć. Szybko przez nią przejechałem i wgramoliłem się do Francji w kierunku Paryża. Pogoda była nieco burzowa jednakże było sucho oraz duszno a odrobina deszczu na pewno nikomu by nie zaszkodziła. Przemierzając kolejne kilometry widziałem jak słońce było coraz niżej i niżej aż w końcu zrobiło się całkowicie ciemno.

Image

Image

Image
Granica z lotu ptaka

Image

Image

Image

Image


Po zjeździe z autostrady resztę trasy pokonywałem nacjonalką w kierunku Północy a na rozładunek dojechałem przed północą. Po drodze minąłem pięknie oświetlone Mont St. Michel, które polecam odwiedzić każdemu! Ja podjeżdżam pod firmę i idę spać. Jutro rano czeka mnie rozładunek i dalsze trzaskanie kilometrów!

Image

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

24/07/2022 03:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ziom , Tedy
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 24/07/2022 03:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa