Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #205
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Pętla do "Jukej" przed urlopem

Po powrocie z Hiszpanii czekało mnie kolejne zadanie - kurs do Wielkiej Brytanii. Robiłem to niechętnie bo wolę jeździć po kontynencie aniżeli po złej stronie szosy ale żyłem już wizją urlopu więc ruszyłem na załadunek, klasycznie po pieczarki do Szczodrowa, i popędziłem [A2] w kierunku Berlina.

Cytat:Załadunek: Lomania Polsko Francuska, Szczodrowo
Rozładunek: EuroGoodies, Groningen (NL)
Towar: Pieczarki

Image
Nie trąb! Obudzisz kierowcę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Image

Image
Naklejka z okazji Pol'and'rocka - SZACUNEK!

Image

Cytat:Załadunek: Szkółka kwiatowa pod Groningen (NL)
Rozładunek: EuroGoodies, Liverpool (UK)
Towar: Kwiaty cięte

Po dojechaniu do Groningen późnym wieczorem stanąłem na pauzie w oczekiwaniu na otwarcie magazynu. Nad ranem zrzuciłem pieczarki i ruszyłem do znanej mi szkółki kwiatów gdzie czekał na mnie transport kwiatów do Liverpoolu. Ruszyłem z samego rana na prom we francuskim Calais. Anglia jak to Anglia, lewa strona i na spokojnie autostradami do przodu. Rozładowałem się na hurtowni ogrodniczej i popędziłem na załadunek w kierunku Opola.

Image

Image

Image

Cytat:Załadunek: Gospodarstwo rolne pod Liverpoolem (UK)
Rozładunek: BricoMarche, Opole
Towar: Młode sadzonki

O drodze powrotnej nie będę się za wiele rozpisywał - akurat na wysokości granicy francusko-belgijskiej podczepiłem się pod kolegę, który jechał akurat do Śląska więc obaj spędziliśmy trasę na CB.

Image

Cytat:Załadunek: Skład beczek, Opole
Rozładunek: Emoyeni, Piła
Towar: Puste beczki

Ostatnie 300 km to szybka traska z Opola do bazy w Pile, załadowałem się pustymi beczkami i powoli ale dojechałem do celu. To czas na upragniony urlop, złapałem pierwszy autobus na Mazury i widzimy się ... nie wiem kiedy, do zobaczenia!

Image

Image

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

08/08/2022 02:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 08/08/2022 02:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa