Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #224
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Bałkańskie wojaże czyli Jelonkiem w nieznane!

Image
Oszałamiająca i dzika Słowenia


Wraz z nadejściem nowego dodatku mapowego do naszego ulubionego symulatora ruszyłem na południe Europy celem zwiedzania pięknych miejscówek jak również transportu różnej maści dóbr.

Image
Węzły w deszczowej aurze robią robotę!

Image
Wschodnia Chorwacja, niczym nie ustępuje zachodniej części kraju


Co można powiedzieć o tym DLC? Jest świetne, bardzo dobrze zaplanowane w każdym detalu. To co odróżnia je od poprzednich rozszerzeń to na pewno bardzo dobry balans pomiędzy drogami szybkiego ruchu, krajówkami jak również miastami. Przy tych ostatnich zatrzymam się na chwilkę. Nareszcie dostaliśmy produkt, gdzie aglomeracje nie są dwoma skrzyżowaniami naszpikowanymi firmami i "CPN-ami" tylko ciekawie zaprojektowanymi siatkami dróg oraz lokalnych ekspresówek.

Image
Piękno autostrad!

Image
Serbskie tunele


Nie mogę doczekać się kolejnych rozszerzeń - tu z dużą uwagą czekam na jakieś pierwsze przecieki przebudowy Beneluksu tak aby dopełnić "nowy" wizerunek Europy Zachodniej. Bałkany jeszcze będę katował, choćby dla pięknych widoków i satysfakcji z eksploracji!

Image
Granica chorwacko-serbska

Image
Nawet autostrady gwarantują świetną atmosferę



Także jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to z całego serca mogę polecić ten zakup - cena nie powala a zawartość jest oszałamiająca!

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

24/10/2023 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , superpiotr4 , Ziom , Drax.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 24/10/2023 08:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa