Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - 3.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Separatystyczne foty pewnego Mazura
Autor Wiadomość
mazurski_separatysta Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Mazury
Liczba postów: 521
Dołączył: 30/01/2020
Reputacja: 6
Podziękował: 279
Podziękowano mu 615 raz(y)
Post: #230
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura
Nowa naczepa odblokowana, wygląda całkiem przyzwoicie!
Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania!

Cytat:Załadunek: Villco, Nowy Sad (RS)
Rozładunek: Stokes, Tuzla (BQ)
Towar (masa): Marchewki (17 ton)

Image

Październik już powoli dobiega końca ale Jelonek nawet nie myśli aby się zatrzymywać. Dzięki uprzejmości tureckiego producenta naczep marki Tirsan dostałem możliwość przetestowania jednego z ich sztandarowych produktów. Nie byłbym sobą gdybym delikatnie nie przerobił go pod siebie. Do siodła została podczepiona granatowa burtówka z holenderskimi felgami całokształtem wzorowana na jednym z zestawów Jana Swijnenburga.

Image

Dzisiejsza trasa nie była wymagająca, raptem 264 kilometrów prowadzących autostradami oraz szosami lokalnymi z serbskiego Nowego Sadu do bośniackiej Tuzli. Wczesnym porankiem w punkcie załadunkowym firmy „Villco” magazynierzy obdarzyli mnie darem pod postacią 17 ton marchwi. Ruszyłem, nieco ospale, w kierunku Belgradu patrząc przez szybę jak wstaje nowy dzień.

Image

Trasa prowadziła przez swojsko wyglądające drogi, wsie oraz miasta. Odprawa celna nie trwała zbyt długo więc całkiem sprawnie mogłem udać się w dalszą drogę. Stan jezdni nie zmienił się znacząco a ja, zatankowawszy Jelcza, prułem dalej przed siebie.

Image

W godzinach popołudniowych byłem już na miejscu, wykręciłem na rozładunek firmy „Stokes” i uporałem się z całą papierkową robotą.

Image

Co mogę powiedzieć o nowych naczepach ze stajni SCS? Fajnie wykonane, cieszy fakt że można pośmigać z naczepą z burtami aczkolwiek liczę, że w przeciągu następnych tygodni modderzy „dotegują” więcej możliwości modyfikacji jak również pojawią się pierwsze template’y aby móc stworzyć spersonifikowane oklejenia. Nie miałbym też nic przeciwko większej ilości slotów na lampki, które bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Image

Co do samych Bałkan dalej podtrzymuję się przy zdaniu, że jest to jeden z najlepszych, jak nie najlepsze rozszerzenie mapowe czeskiej produkcji. Świetne wyważenie balansu pomiędzy autobahnami, krajówkami jak i drogami miejskimi jest godne pochwały!

„Kiedy wrócą ptaki do mazurskich gniazd, Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd.”

30/10/2023 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: skix0 , superpiotr4 , Drax.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Separatystyczne foty pewnego Mazura - mazurski_separatysta - 30/10/2023 10:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa