Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre nowiny i wiadomości mieszane
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34122
Podziękowano mu 15567 raz(y)
Post: #5
RE: Dobre nowiny i wiadomości mieszane
(30/11/2020 07:59 PM)rafaelcz82 napisał(a):  No nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Ja się obawiam, że ta zmiana w budowie plików ETS2 może spowodować, że przy produkcji map amatorskich zostanie tylko zespół ProMods.

W patchu 1.38.x też weszło SSAO i jakoś nie było wielkich problemów bo wszystkie modele działały bez problemu z nową technologią (jeśli chodzi o obiekty na mapy) więc podejrzewam, że i w tym wypadku nie będzie wielkiej rewolty w samych modelach a jedynie lekki lifting teksturowo-matowy lub/i poprawione flary plus ewentualnie nowa wersja .pmg i nic co by przyczyniło się do drastycznych zmian i opóźnień w kwestii modowej - no zwyczajnie nie zmieni się sama budowa modeli a jedynie dojdą jakieś tam opcje dodatkowe co ma miejsce w większości patchy.
W tym 1.40 chodzi głównie o oświetlenie i tekstury nieba tak aby ogólny klimat i położenie słońca pasowały do danej szerokości geograficznej (przynajmniej ja tak wnioskuję po tym wpisie).

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/11/2020 09:06 PM przez Michal_Z_gno.)
30/11/2020 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dobre nowiny i wiadomości mieszane - Bozo - 30/11/2020, 06:11 PM
RE: Dobre nowiny i wiadomości mieszane - Michal_Z_gno - 30/11/2020 09:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa