Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 głosów - 1.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WIP] Fikcyjny Powiat Kraśnicki
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2596 raz(y)
Post: #48
RE: [WIP] Fikcyjny Powiat Kraśnicki
Po 1-wsze jak postanowiłeś wydać tą mapkę trzeba było zaznaczyć od razu co zostało poprawione, na co zwróciłeś uwagę ijakie korekty poczyniłeś.
Fotki, które cały czas wiszą w temacie nie zachęcają zbytnio do pobierania i stąd ta krytyka - jeśli nawet jakość mapy jest teraz lepsza

Po 2-gie Tak, jak zaczniesz projekt - tak będą Ciebie postrzegać.
Twoja praca i Ty nie bedziecie traktowani z szacunkiem i poważnie jeśli twój przekaz będzie w stylu "nie chciało mi się"
Zacząłeś trochę na odwal i teraz nie dziw się że masz krytykę.

Z resztą chyba nawet nie liczyłeś na OH-y i AH-y bo pewnie widziałeś kilka innych projektów i na tyle umiesz porównać.
Fanowskie mapy są robione od nastu lat i teraz dla odbiorców nie wystarczy tylko zrobić coś na szybko.
Ludzie bardzo szybko zauważą gdy do czegoś ktoś się wystarczająco nie przyłożył.

Wszystko można zrobić i wszystko można udostępnić - tylko jaki to ma sens?
Teraz nawet jak za jakiś czas zrobisz coś lepszego i wyjątkowego nie każdy będzie chętny nawet kliknąć w link który Ty reprezentujesz.

EDIT:
Te katalogi to jeszcze mojego autorstwa Tongue - nazewnictwo też i pewnie połowa rzeczy które tam się znajdują.
Udostępniłem kiedyś zawartość całej PR-ki dlatego nie było raczej żadnego zakazu używania.
Z reszta widzę w niektórych projektach obiekty,modele, reklamy, neony itd..itd które ja robiłem.
Wszystko łatwo poznam nawet gdy ktoś zmienił nazwę , katalog..itd..itd.
Niech ludzie korzystają....chociaż nawet niektórzy nie umieją tego mając tak dużą bazę modeli za pomocą której można zrobić naprawdę piękne mapy Polski.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28/01/2021 08:09 PM przez RadolSzczecin.)
28/01/2021 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: [WIP] Fikcyjny Powiat Kraśnicki - RadolSzczecin - 28/01/2021 08:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa