Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak Piotrkowa Tryb. / brak nazwy Bielsko Biała
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 299
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 192
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #4
RE: Brak Piotrkowa Tryb. / brak nazwy Bielsko Biała
Dzięki za odpowiedzi. @danio123 Trójmiasto na mapce testowej wyłącznie z PR+PM jest dokładnie takie samo jak na mapie combo. Nie wiem dokładnie o jakiej modernizacji piszesz, ale jest stadion i miałem tam nawet zlecenie. Ale spójrz Ty i @Michaleczeq, proszę, na fotkę poniżej i napiszcie czy oprócz nazwy Bielska coś jeszcze brakuje. Po lewej stronie mam Polskę z mapy combo, po prawej z samego PR+PM:
Image

A tu jeszcze z PM+PR dół bo ucięło w tym wyżej:
Image


A tu powiększona mapka samego Trójmiasta z mapy combo:
Image

Czy nie powinno być jeszcze Sopotu lub nazwy Sopotu ? Na mapce z samym PR+PM jest dokładnie to samo.

Sam brak nazwy Bielsko jeszcze przeżyję bo nie wiedziałbym nawet gdzie szukać rozwiązania. (może Polska Południowa to coś popsuła), ale jak by było więcej jakiś ubytków to spróbowałbym pobawić się ze 100 modami Smile aby sprawdzić w czym problem.

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/01/2021 12:42 PM przez adamets2.)
20/01/2021 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Brak Piotrkowa Tryb. / brak nazwy Bielsko Biała - adamets2 - 20/01/2021 01:02 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  brak ładunków specjalnych danielex 2 1,837 25/01/2021 11:46 PM
Ostatni post: Michaleczeq
  Brak plików all pro mods fixes i all poland rebulding fixes Pomocy! kuba560 0 1,345 21/11/2018 04:40 PM
Ostatni post: kuba560

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa