Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy jesteście za zmianami, które proponuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, to ułatwi nam pracę. 100.00% 1 100.00%
Nie, wystarczy w menu głównym przypięty post. 0% 0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obowiązek dla nowych forumowiczów, zapoznanie się z regulaminem i pisaniem wątków
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #3
RE: Obowiązek dla nowych forumowiczów, zapoznanie się z regulaminem i pisaniem wątków
(19/04/2021 11:33 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Ciężki temat bo nie bardzo wiem czy jest sens wprowadzania takiej zmiany ponieważ tak 99% (albo i więcej) tych użytkowników zjechałoby na dół i zatwierdziło bez czytania - taka ludzka natura bo każdy chcę osiągnąć cel (założyć konto, pobrać mod itp.) i ma gdzieś czytanie jakiegoś tam bełkotu który go nie interesuję.
Teraz przykładowo wprowadzamy taką zmianę i co mamy karać czy usuwać wątki nie tak napisane ?
To też jest mało realne bo przez takie działania stracilibyśmy jako forum i to dość sporo (sam widziałem niejedno forum co padło przez zbyt dużą ingerencję właśnie w formę pisania wątku - jak mu się wywali wątek do kosza bo był nie tak ułożony to każdy oleje temat i już nie będzie wchodził na takie forum).
Dodatkowo też nie każdy jest od razu pro użytkownikiem i zwyczajnie może nie mieć nawet pojęcia co to jest jakiś log z gry i skąd go wytrzasnąć :E I tu trzeba być otwartym na każdego a nie dyskryminować bo czegoś ktoś tam nie wie.

Tak więc moim zdaniem najlepiej jest zostawić tak jak jest bo to w końcu w interesie każdego kto szuka pomocy jest dać jak najwięcej informacji na temat danego problemu a jak się czegoś nie wie to zawsze można w wątku sobie o to dopytać.

Wiem, że to ciężki orzech do zgryzienia. Ale ten przypięty post o game.log nic nie daję, i tak nowi użytkownicy bardzo często nie wstawiają game.loga, a szkoda.

Jak wspomniałem wcześniej, nie jestem wrogo nastawiony do nowych, co zresztą sama nazwa zobowiązuje nowych. Jeżeli nie da się takich zmian wprowadzić trudno, rozumiem to i szanuję.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19/04/2021 11:48 AM przez superpiotr4.)
19/04/2021 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Obowiązek dla nowych forumowiczów, zapoznanie się z regulaminem i pisaniem wątków - superpiotr4 - 19/04/2021 11:45 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyróżnienie wątków z mapami. Rene-GAD 10 6,488 22/05/2015 08:25 AM
Ostatni post: sewcio65

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa