Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Autor Wiadomość
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 439
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 49
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1442 raz(y)
Post: #4
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Brak oznakowania miałem tutaj na myśli bardziej brak poprawnego i zbliżonego do realnego oznakowania. Ciężko jest mi znaleźć braki w sensie stricte brak (bo jednak większość miejsc ma te znaki), lecz w wielu miejscach po prostu przeplatają się stare modele z nowymi, są one kombinowane z kilku innych, zbytnio nie pasują bądź wieje pustką bo stoi po np. jednym znaku dla każdego kierunku i brakuje części z nich które powinny być (głównie znaki E-1 i odmiany). Znaki były tam stawiane z myślą że są one jako placeholder i służyły jedynie podglądowi co gdzie powinno być.
Tutaj kilka fotek przykładów:
https://imgur.com/a/KsvDEjl

Są tam zdjęcia zarówno pustek gdzie widnieje po 1 znaku dla każdego kierunku, niedopasowania (np. A1 i brak oznakowania eksperymentalnego z charakterystycznymi tablicami), a także takich z brakami w zawartości (np. gdy potrzeba było szablon z 3 miastami a najbardziej pasujący miał ich 4).
Dodałem tam też przykładowe zdjęcia gotowego oznakowania z Łodzi oraz Janek. Tam dobrze widać jak powinno to oznakowanie wyglądać.

Oczywiście nie twierdzę że jest tragedia, ponieważ tak nie jest (być może mój post wyglądał jakby było gorzej), ale po prostu podczas jazdy osoby które zwracają na to uwagę, łatwo to wyłapią.

PS. W przypadku Wawy te znaki z kompletnie bezsensowną zawartością w obu przypadkach głosowania i tak by wyleciały i coś innego by było w ich miejsce. Najpewniej bym skupił swoje 4 litery i dorobił poprawne oznakowanie.
24/05/2021 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
 Podziękowań: Pablo1985a8 , Ziom , err1911
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0 - Michaleczeq - 24/05/2021 11:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa