Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Autor Wiadomość
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #6
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0
A ja pójdę trochę w inną stronę niż TADEO. Z racji, iż testerów chętnych nie ma, a mapę przygarnąłby każdy, wydanie 3.0 w takiej wersji jak jest, tak czy siak zmusiło by ludzi do zgłaszania błędów na mapie. Jeżeli to tylko kwestia oznakowania lub jego brak, a reszta ma się jak najbardziej w porządku, nie ma jakichś miejsc gdzie ciężarówka się zapada, są niewidzialne ściany, ja nie widzę powodu by nie wydać 3.0 nawet z dopiskiem beta.
Podejrzewam, że szybciej Wam by zgłaszano wszelkie nieprawidłowości niż mielibyście to sami sprawdzać. A to jak wiadomo jest niemożliwe, przez raptem dwie osoby w teamie. Sam chętnie bym coś przetestował w swoich okolicach, bo się trochę błąkam w te i we wte. I nie będzie to w końcu polegało na tym, że ludzie zgłaszają się do testów tylko po to, by się pochwalić posiadaniem mapy przed innymi. Chcąc nie chcąc ludzie będą zgłaszać. No chyba, że nic nie zgłoszą, to znak że mapa ludziom odpowiada w takim kształcie jak jest wydana. Tym bardziej macie z głowy Wink Ale akurat o to bym się nie martwił, bo trochę już lat śledzę wątek o Poland Rebuilding i widzę jak często ludzie zgłaszali błędy w przeszłości.
Wersja 2.x jest ulepszana od lat, nie wiem czy jest sens ją dalej wałkować. A tak to skupiacie się na dwóch mapach jednocześnie, 2.xx i 3.0. Zawsze jest wybór i jak ktoś zechce pozostać na 2.50 pod 1.40 to jego wola, a jak ktoś będzie chciał zaryzykować i przetestować 3.0 "beta" to to zrobi i Wam w jakiś sposób pomoże, wskazując miejsca do poprawy, których za cholerę sami nie wyłapiecie.
W skrócie, jestem za wydaniem ale z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to beta, W.I.P, czy jak to nazwiecie. Młodzieży niestety dziś trzeba jak w USA pisać na kubku gorącej kawy, że jest gorąca.
Zauważcie, że SCS stosuje podobne praktyki. Wydaje open bety, żeby społeczność wspomogła ich w testowaniu. Teraz wyszła experimental 1.41 na ATS z trybem Convoy, bo sami nigdy nie przetestują tego tak jak to zrobi milionowa społeczność.
Sami mniej więcej wiecie po pobraniach ilu graczy korzysta z PRki, tylu właśnie będziecie mieli testerów. Do tego temat na forum, zgłaszanie błędów i poprawek do PR 3.0 (beta/WIP) i sądzę, że Wam to znacznie przyspieszy sprawę i skupicie się na jednej mapie a nie dwóch.
25/05/2021 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
 Podziękowań: adamets2 , TADEO , Bozo , Ziom , Nelson , Adam.J , err1911
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0 - topiq - 25/05/2021 11:58 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa