Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Autor Wiadomość
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 439
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 49
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1442 raz(y)
Post: #8
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Tylko tutaj to nie ma wpływu na błędy typu kolizje, czy też inne typowe problemy map.
Jak wspomniałem tereny same w sobie są już gotowe i nie są one już więcej modyfikowane. Problem tyczy się tylko i wyłącznie oznakowania.
Sama mapa i tak w momencie przygotowań do wydania była by całkowicie sprawdzona pod względem np. kolizji. niezależnie od decyzji.
Tereny póki co sobie leżą i czekają wyłącznie na znaki (dedykowane szablony itd.) i to mapę trzyma przed wydaniem tyle czasu.

Jeżeli miałbym porównywać która wersja mapy jest bardziej niegrywalna, to obstawił bym raczej tą wydaną, ponieważ stare tereny leżące na sektorach tej pracy WIP nie są przez nas aktualizowane i modernizowane, tylko powierzchownie naprawiane. No chyba nikt mi nie powie że w poprzednich wersjach nie było problemów z ciągłymi crashami w np. Zamościu.
Mówisz żeby to się nie skończyło jak z TSM. Ja się bardziej obawiam że zanim te tereny będą w 100% gotowe to nas już nie będzie, bo jednak jeżeli ma się coraz to więcej na głowie, coraz to mniej na mapie widać różnic i coraz to więcej ludzi wiesza na tobie koty za to że "PM ma a wy nie" albo że "Wasze tereny się nie rozwijają" to siły do tego moda i do tej gry uchodzą niczym powietrze z dętki.

A kwestia czekania aż to zrobimy. To nie kwestia kolejnych miesięcy a lat. Przez ostatni rok oznakowane zostały tylko niewielkie fragmenty dróg i parę węzłów, a to tylko dlatego że kilka osób postanowiło pomóc (w tym chociażby elot360). Znakami zajmuję się wyłącznie ja, a w momencie gdy na głowie mam ciągle aktualizowanie mapy do nowych wersji gry jest to niemożliwe, bo po tym wszystkim zanim odpocznę od gry i się zresetuje to znów na horyzoncie nowa wersja gry (chociażby tak jak teraz)

Co do wypuszczenia 2 wersji to tutaj to raczej nie wchodzi w grę.
Jeżeli miał bym to w skrócie podsumować. Żeby móc mianować taką wersję "betą" to tych braków musiało by być jednak znacznie więcej, a nie tylko oznakowanie które bądź co bądź względem tego staaaaaarego jest znacznie lepsze, ale po prostu dalej nie jest realne.
25/05/2021 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0 - Michaleczeq - 25/05/2021 07:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa