Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Autor Wiadomość
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 439
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 49
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1442 raz(y)
Post: #10
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Dlatego też osobiście jestem tutaj za tym, aby to społeczność pomogła w oznakowaniu, ponieważ my mamy sporo innych kwestii na głowie. W końcu to mapa dla nich. Kwestia przyuczenia to dla mnie nie jest problem. Ważne by taka osoba przyswajała taką wiedzę ze zrozumieniem. To nie ME gdzie uczy się miesiącami. Tutaj wytłumaczenie tego to kwestia może 1-2 dni a potem tylko na przykładzie konkretnych prac wykonanych przez taką osobę pokazywanie na co powinna zwracać uwagę, co musiała by zmienić/poprawić itd.
Co innego jak wiem że mam na głowie całą mapę i na samą myśl mi się nie chce robić niczego, a co innego jak np. jedna osoba zrobi znaki dla drogi X, druga dla drogi Y a trzecia dla węzła Z.

Jeszcze jedna kwestia o której zapomniałem wspomnieć w poście przedtem, a która do tego wszystkiego dochodzi to fakt że jednak na nowej wersji jest nieco starych modeli, które zostały podmienione i gdyby nie wersja REL (wydaniowa) to mógłbym je już dawno wywalić z assetsów. Niby tego wiele nie ma, ale przyczyniło by się to do szybszego odchudzenia plików, nad czym ciągle pracuje.
25/05/2021 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0 - Michaleczeq - 25/05/2021 07:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa