Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR - Przyszłość wersji PR 3.0
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 299
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 191
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #35
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0
(04/06/2021 10:26 AM)Ciapekkk napisał(a):  Nie oczekuje jako odbiorca Bóg wie ile i nie rozkazuje wam Broń Boże no ale chociaż z nudów mogli byście coś nad tymi terenami podziałać Big Grin

Ale jakich nudów ? Napisał Ci twórca mapy, że została jedna osoba i zaręczam Ci ona nie ma czasu na żadne "nudy" bo nie ma tak jak 80% graczy 15 lat i mnóóóóóóóswtooooooo wolnego czasu tylko dzieli czas pomiędzy: pracę zawodową, życie prywatne, odpoczynek a tworzeniem mapy zajmuje się kosztem snu, jedzenia i życia prywatnego... Zresztą to dotyczy WSZYSTKICH twórców modów w uniwersum ETS2/ATS ale też innych gier.

Wymagać to moim zdaniem można od producenta, który wydał grę i bierze za to pieniądze, a nie od twórców modów. Ja bym napisał te wszystkie Twoje uwagi do studia SCS Software. W końcu to ich gra i można sobie zadać pytanie dlaczego to nie oni zrobili to wszystko co jest w PR, PM, RusMapie i wielu innych modach.

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/06/2021 10:42 AM przez adamets2.)
04/06/2021 10:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
 Podziękowań: Tedy , err1911
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PR - Przyszłość wersji PR 3.0 - adamets2 - 04/06/2021 10:39 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa