Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozważania gracza Euro Trucka
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 299
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 191
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #29
RE: Rozważania gracza Euro Trucka
@UberMobiljusz (Mobilek) - założyciel tematu rzucił pewien pomysł... Ja tylko pisałem o tym, że nie musi być żaden lider... Oczywiście, że tworzyliście/tworzycie z pasją tak jak artyści czy twórcy. Jednak tacy ludzie powinni być wynagradzani finansowo. Tworzenie z pasją absolutnie nie stoi w sprzeczności z zarabianiem... Chyba lepiej zarobić cokolwiek niż robić zupełnie za darmo... To jakby twórcy się podzielili to kwestia do ustalenia - czy równo bez pretensji kto więcej dał od siebie, a kto mniej czy w zależności od wkładu... Teraz i tak to jest za darmo, a poświęcacie swój czas... Ja wiem, że Polakom ciężko się w czymkolwiek dogadać o czym wspominał założyciel tematu, ale można nad tym popracować... Co do praw autorskich to są przecież mody płatne od różnych twórców lub wersje premium i free jak od ROEXa... Są chyba sposoby na ogarnięcie... A co do samego połączenia to chyba najlogiczniej było by włożenie FP do PR czyli poszerzenie PR o te wszystkie wspaniałe polskie miasteczka i wsie czy rozbudowę miast jak Poznań...

Żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli - ja i tak wam wszystkim - twórcom byłym i obecnym bardzo, bardzo dziękuję za wszystko co zrobiliście i robicie dla społeczności... To tylko luźna dyskusja i pomysł... Sami między sobą możecie ewentualnie, jak będziecie chcieli, porozmawiać na ten temat. Ja tylko wiem to, że PR jak i FP wyróżniają się na tle innych modów szczegółowością wykonania, ilością lokacji i wszystkiego i było by na korzyść dla wszystkich aby były połączone, ale kwestie: techniczne, prawne i ludzkie to zupełnie inna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09/10/2021 05:29 PM przez adamets2.)
09/10/2021 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: UberMobiljusz (Mobilek)
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 04/10/2021, 05:12 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 04/10/2021, 09:21 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Tedy - 05/10/2021, 01:19 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - adamets2 - 09/10/2021 03:20 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 13/10/2021, 06:59 AM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 14/10/2021, 09:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa