Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozważania gracza Euro Trucka
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 299
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 191
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #35
RE: Rozważania gracza Euro Trucka
Ja nie jestem tu żadnym ekspertem, ale mi chodziło nie o typową sprzedaż tylko o to co już się poniekąd dzieje czyli np.: płacisz za dostęp do forum gdzie pobierasz mody jak ROEX. Masz dwie wersje: free i premium. Lub masz jeden link, płatny jak to robią w PM i kilka darmowych. Po za tym mówimy o mapach, a nie modelach. Na mapach jeżdżą ciężarówki wykupione licencyjne przez SCS, a samo studio stworzyło i nawet zachęca do robienia różnych modów więc przed sądem nie wiem czy to by była taka prosta sprawa, że to nielegalne. W każdym razie ROEX działa już parę ładnych lat, gościu co sprzedawał mapę Wietnamu i płaciło mu się przez paypal też działa...

Większym zagrożeniem od nielegalności, moim zdaniem było bo udostępnianie takich modów w różnych miejscach, ale np. ROEX tak to rozwiązał, że każdy w swoim modzie ma zaimplementowany jakiś podpis cyfrowy i łatwo wykryć jak taki mod wyciekł.

Tym nie mniej to chyba dyskusja akademicka skoro jak pisali makemaperzy - nie da się fizycznie połączyć FP i PR + te kwestie organizacyjne...

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
11/10/2021 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 04/10/2021, 05:12 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 04/10/2021, 09:21 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Tedy - 05/10/2021, 01:19 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - adamets2 - 11/10/2021 12:49 PM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 13/10/2021, 06:59 AM
RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 14/10/2021, 09:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa