Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34123
Podziękowano mu 15567 raz(y)
Post: #6
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Moim zdaniem o ile przebudowa Austrii czy też Szwajcarii to są takie odświeżenia na jedną aktualizację to już Anglia jest na kilka etapów tak jak to było w przypadku Niemiec więc łatwiej i szybciej byłoby najpierw dograć te Niderlandy bo to też na jeden patch a dopiero po tym brać się za UK. Dodatkowo Niderlandy w przypadku zrobienia ich po Anglii są swoistą dziurą jakościową na kilka aktualizacji co by trochę niezbyt wyglądało dla całości więc te tereny powinny być na moje teoretycznie szybciej.
Oczywiście co do Szwajcarii możemy też się miło zaskoczyć i dostaniemy ją razem z Austrią bo to w sumie po sąsiedzku i ten pierwszy kraj nie jest też jakiś ogromy aby trzeba to osobno robić - przynajmniej na moją logikę no ale co zrobi SCS to zobaczymy.
Tak tyle z moich przemyśleń na temat odświeżania kolejnych terenów.


Jeśli zaś chodzi o Austrię bo o tym tu w końcu mowa to wygląda to dobrze lecz na przed ostatniej fotce moją uwagę zwróciły dwa domy w dość słabej jakości (widać tam jak np. okna na parterze kłują w oczy pixelowatą teksturą) i tu miejmy nadzieję, że finalnie będzie bez takich niby drobnych i mało zauważalnych ale jednak widocznych "mini wtop".

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/11/2021 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - Michal_Z_gno - 30/11/2021 08:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa