Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
jarson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 234
Dołączył: 25/09/2015
Reputacja: 12
Podziękował: 105
Podziękowano mu 224 raz(y)
Post: #7
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Jeśli chodzi o mnie, to bez jakiegoś patriotyzmu itp. Obszary typu Benelux, UK, Austria, Szwajcaria i Czechy zostawiłbym na po Going East (Polska, Słowacja, Węgry, bez Czech). Są to na ogół krótkie obszary, w które zwykle wjeżdżamy wyłącznie „po drodze” na kilka, kilkanaście minut gry podczas podróży z dobrego jakościowo dlc A do dobrego jakościowo dlc B. Przed nami rozszerzenie Rosji, na które z dowolnej strony świata gry (oprócz Skandynawii) trzeba będzie się dostać przez dość duży obszar Polski, całej w jakości podstawki), a jadąc z lub do obszaru RttBS do tego dochodzi łącznie już nie taki mały odcinek Słowacji i Węgier, oczywiście w jakości podstawki. Stąd moje może nie tyle zdziwienie, bo Austrii jako kolejnej ro byłem pewien na 50% na równi z UK, co po prostu poczucie zawiedzenia, że jednak nie było miłej niespodzianki. Wydającej się z resztą bardzo logicznym krokiem. Ale cóż…

W sumie gdyby się szybciej uwinęli z Niemcami, to może miałby sens plan oparty na terenach dojazdowych do planowanych dlc. Wiedząc, że rozszerzają Rosję, ogliby zacząć aktualizować Going East. Przez kolejny rok po wydaniu Rosji, a przed bardzo prawdopodobnymi Bałkanami Zachodnimi zrobili by Austrę (może w pakiecie ze Szwajcarią). Potem przed kolejnymi dlc, jeśli by to miały być załóżmy Grecja z Turcją, Białoruś z Ukrainą, czy też kolejne tereny Rosji, można by na spokojnie machać UK i Benelux. Mając w planach rozszerzanie Skandynawii na północ, w okresie przed wydaniem dlc, odświeżono by tereny dlc Scandinavia.
Już chyba za późno na taki model.

Austria też fajna. Czekam na blog z Wiednia.

Moje fotorelacje z Dzikiego Zachodu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/11/2021 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - jarson - 30/11/2021 10:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa