Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #8
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Zgodzę się z przedmówcami, raczej takie małe kraje jak Austria, Szwajcaria, kraje Beneluxu, powinny być na jedną aktualizację po jednym odświeżonym, a przy przebudowie UK kilka aktualizacji gdzie też chętnie powitałbym Irlandię, jako darmowy dodatek do podstawki. Coś na zasadzie DLC Arizona do ATS, bo jednak Irlandii nie opłaca się robić jako dodatku płatnego. Za małe tereny + plus jeszcze dochodzi skala 1:19. Wracając do Austrii, póki co, przebudowa Austrii są dopiero w pracach, więc pewne rzeczy mogą mieć jakieś słabsze tekstury, najlepiej jest poczekać do wydania tej przebudowy. I też można się zgodzić z rozległym niestety DLC Going East, i według mnie z tych wszystkich krajów, najładniej wyglądają Węgry. I powinni coś zrobić na rodzaj przebudowy miast francuskich, tutaj też powinni przebudować przynajmniej te miasta na bardziej realistyczne (Warszawa, Kraków, Poznań i itd.) A mówiąc o Wiedniu, mam nadzieję, że obszar tego miasta również się powiększy, bo jest to w końcu stolica, a sam Wiedeń słynie z wielkich walorów kulturalnych.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/11/2021 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , Tedy , Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - superpiotr4 - 30/11/2021 11:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa