Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #23
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Witajcie!
W czasie świątecznego streama, na którym gościł Pavel Sebor, studio SCS pokazało nowe zdjęcia z Revising Austrii, tym razem pokazano tereny górskie, punkty widokowe, serpentyny oraz niewielkich miejscówkach, leżących w ich pobliżu. I powiem wam widok jest oszałamiający, porównując "starą" Austrię do tej "nowej" Austrii, są to dwa inne światy. Dla porównania, trochę pośmigajcie po starych górach Austrii. Zobaczycie ogromną różnicę. Zapraszam do zobaczenia zrzutów ekranu. P.S: Sorki, że widzicie uciętą głowę Pavla oraz Namera, jednakże skupiałem się głównie na zdjęciach, jakie pokazywali i tak wycinałem, aby ładniej to wyglądało.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Jak podkreślił Pavel Sebor, takie ładne prace mogą wychodzić, dzięki zarówno ewolucji ich zdolności, jak i dostępności nowych narzędzi. Teraz pozostanie kwestia, kiedy aktualizacja? Studio nie potwierdziło nic w tej kwestii, podkreśliło, że jeszcze trzeba jeszcze wykonać dużo pracy, aby Revising był w 100% kompletny. Jeżeli ktoś chcę zobaczyć powtórkę świątecznego streama, zapraszam do filmiku poniżej.




Dajcie znać, co sądzicie o nowych górzystych terenach Austrii i można obstawiać termin wydania. Czy będzie na 1.44Pytajnik Cóż, czekamy.

Szerokości: superpiotr4

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17/12/2021 07:45 PM przez superpiotr4.)
17/12/2021 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Ziom , Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - superpiotr4 - 17/12/2021 07:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa