Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy
Autor Wiadomość
Krashang Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 201
Dołączył: 07/01/2018
Reputacja: 5
Podziękował: 20
Podziękowano mu 34 raz(y)
Post: #11
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy
Tak, wiem że to jest dobry czas i o Great Steppe od ekipy ProMods też słyszałem (w zasadzie przez przypadek, bo zobaczyłem na ich stronie), ale kolejne pobieranie i konfigurowanie, ledwo po liźnięciu ETS2 po dłuższej po przerwie, uważam za niepotrzebne i raczej podaruję sobie te kilka miast czy kilkanaście dróg, które wprowadzono po 1.45, żeby nacieszyć się tym, co na razie mam i co, ewentualnie, zdecyduje się dograć. Z 1.35 "męczyłem" się jakiś czas (żeby uniknąć pobierania wszystkiego od nowa) i samo przejście o 10 wersji w górę dało mi tyle zmian i udogodnień (dwa najnowsze DLC mapowe, rozszerzony ProMods i Middle East, otwierane szyby, objazdy, tryb konwoju, poprawiony silnik graficzny, dźwięki czy odczucia z kierowania oraz więcej kursów kompatybilnych ze Special Transport), że po prostu nie czuję potrzeby, aby już teraz, nagle, to zmieniać. Na pewno prędzej czy później to zrobię, ale dopiero wtedy, kiedy zmian, i w grze i w modach, będzie na tyle dużo, że wyraźnie wpłyną na gameplay i zawartość Euro Trucka. Na pewno zażarci zwolennicy wirtualnego truckingu wolą mieć jak najwięcej nowości, ale mnie akurat w zupełności wystarczą okresowe zmiany i update'y Smile

Z Roex to się domyślałem co do zamieszania o którym mówisz, bo zawsze miałem problemy z jego uruchomieniem i kompatybilnością (od 1.30 do 1.35), więc koniec końców wolę z niego zrezygnować aby mieć pewność, że ta moja podstawowa czwórka map zadziała jak powinna. Już się parę razy odbiłem i chyba to sobie podaruję.

Reasumując, to tak: The Great Steppe mam i zastanawiam się nad powrotem do Southern Region i dlatego zadaję jeszcze raz swoje pytanie - jaka wersja, jeśli wiecie, jest kompatybilna z 1.45? U ProModsów na forum narzekano na brak połączeń drogowych, więc sam już nie wiem, czy to zadziała, czy nie.
No i co z tym modem na zastąpienie ziewania kierowcy? Jest jakiś?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12/03/2023 08:58 PM przez Krashang.)
12/03/2023 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Krashang - 07/03/2023, 10:24 PM
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Bozo - 07/03/2023, 11:26 PM
RE: ETS2 1.45 + DLC - mody na mapy - Krashang - 12/03/2023 08:57 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niekompatybilne mapy. Brakujące DLC? raventes 6 1,447 26/06/2021 12:19 PM
Ostatni post: Michaleczeq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa