Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój rower project 2k13 ;)
Autor Wiadomość
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Mój rower project 2k13 ;)
Witam, dziś zaprezentuję Wam mój rowerek Big Grin Projekt zakładał samo pomalowanie ramy lakierem biała perła i to na tyle. Później przerodził się w dodanie trzech logo monstera na ramie w kolorze wiśniowej perły, oraz pomalowanie felg na ten sam odcień. Następnie wpadł pomysł na dodanie czerwonego brokatu do lakieru bezbarwnego, oraz pomalowanie mostka, kierownicy i mocowanie nóżki na czarny połysk oraz dodanie czarno-białego stickerbomba na niektóre elementy. Niedawno rower otrzymał nowy amortyzator 120mm, bo stary bodajże 80-100mm miał jakieś bicia. Rama jest chyba z 2004-2005 rok firmy R&P Pawlak, koła firmy gipiemme mount 16 szprych, amortyzator to SR suntour XCR LO 120mm Wink



23/08/2013 10:25 PM
Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #2
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Ładne "Koło" Po sląsku Big Grin

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/08/2013 06:54 PM przez VresT.)
30/08/2013 06:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Jak to po śląsku? Wink Nie rozumiem ;D
30/08/2013 07:20 PM
Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #4
RE: Mój rower project 2k13 ;)
"Koło" to na śląsku Rower Big Grin

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
30/08/2013 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
OXiDE Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Bytów/Sierpc
Liczba postów: 283
Dołączył: 12/04/2011
Reputacja: 14
Podziękował: 464
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #5
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Rozjade ci go moją czarną kochanka Big Grin

Zapraszam na mojego fan page Smile https://www.facebook.com/OXiDEwtrasie

Firmowy FB : https://www.facebook.com/VSPAPROCKI

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/08/2013 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #6
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Aa dzięki Big Grin No spoko Mateusz, nie wnikam Big Grin Ja tam nie ujeżdżam kochanek xd
30/08/2013 07:24 PM
Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #7
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Sprzedam felgi z filmiku w 1 poście.

Dane:
Marka: Gipiemme Mount
Liczba szprych: 16
Piasta: oryginalna od tego koła także Gipiemme.
Typ hamulca: Tylko pod szczękowy zacisk
Lakier: felgi zostały pomalowane na lakier Wiśniowa Perła Xyralic - w słońcu mienią się na pomarańcz.
Wady: lakier schodzi lekko przy rancie, oraz są odpryski w niektórych miejscach. Czasem się wraca jakimś lasem i najedzie na kamień, który potrafi odskoczyć i puknąć felgę.

Co do samej obręczy:
Obręcz stożkowa , dwukomorowa , wykonana z
aluminium . O rozmiarze 26" , 559-19,5 DIN . Obręcz 16
szprychowa . Przeznaczona do hamulców V-Brake lub
tarczowych. Można ją przerobić na 32 szprychową.

Koło jest Made in Italy, co ważne ma 16 szprych, które nie powodują żadnej centry przy pierwszym lepszym wjeździe w dziure.

Zainteresowanych zapraszam na PW dogadamy się co do ceny.

Powód sprzedaży: Nie sprzedaję z powodu, że są gówniane bo 16 szprych albo co, bo nie są, nie pękły ani razu, ranty są proste - spolerowane (tak- hamuje i to dobrze) same felgi mam już dość długo, tylko sprzedaję bo szykuję kolejny projekt do roweru czyli nowe kółka z piastą na tarczę oraz hydraulikę.
20/05/2014 04:09 PM
Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #8
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Dziś doszły do mnie małe prezenciki Smile Niestety nie ma jeszcze jednej tarczy, bo miła pani się machnęła i wysłała tylko jedną, ale jest załatwione i dziś doślą Smile

Tarcze: Shimano RT54 160mm mocowanie centerlock x2 - Stan: nowe, cena 30zł od sztuki

Piasty:
1) Przód: Shimano Deore HBM-535 czarna 36 otworów - Stan: nowe, waga: 192g, mocowanie do tarczy centerlock, cena: 46zł
2) Tył: Shimano Deore FHM-M535 czarna 32 otwory - Stan: nowe, waga: 385g, mocowanie do tarczy centerlock, cena: 49zł

Real foto:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
26/05/2014 10:57 AM
Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #9
RE: Mój rower project 2k13 ;)
BMX mam na sprzedaż xD
26/05/2014 11:05 AM
Odpowiedz cytując ten post
Śliwka
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #10
RE: Mój rower project 2k13 ;)
Na jakich częściach ten BMX? Big Grin
26/05/2014 03:27 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rower górski. Aras. 18 10,512 13/04/2021 06:31 AM
Ostatni post: kierowcabombowca
  Mój avatar. Deczor 0 1,293 01/06/2017 09:55 AM
Ostatni post: Deczor

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa