Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Space Engineers
Autor Wiadomość
Adam1067 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 908
Dołączył: 16/01/2012
Reputacja: 25
Podziękował: 871
Podziękowano mu 805 raz(y)
Post: #1
Space Engineers
Cytat:Image

Space Engineers to drugi z kolei projekt autorstwa założonego w 2010 roku studia Keen Software House, twórców zręcznościowej strzelanki Miner Wars 2081. Kolejny tytuł czeskiego zespołu deweloperskiego jest rasowym sandboksem osadzonym w kosmosie.

Akcja Space Engineers rozgrywa się w przyszłości, ale autorzy gry opierali się na współczesnych osiągnięciach NASA i nie stworzyli niczego, co by nie mogło powstać w najbliższych 60 latach. W grze wcielamy się w inżyniera i zajmujemy się rozbudową stacji kosmicznych, konstruowaniem budowli oraz statków, a także wykorzystujemy zdobyte zasoby i jednostki. Jako że Space Engineers jest reprezentantem gatunku sandbox, gracz otrzymał odpowiednio dużą swobodę w działaniu.

Tytuł został opracowany na autorskim silniku nazwanym VRAGE 2.0. Choć oprawa wizualna prezentuje się naprawdę przyzwoicie, to jednak największym osiągnięciem Czechów jest realistyczny, zaawansowany silnik odpowiadający za fizykę, dzięki któremu można demontować, modyfikować, uszkadzać, a nawet niszczyć poszczególne obiekty.

Image

No to teraz moje screeny.Wydłużyłem i poszerzyłem pierwotną platformę i zrobiłem z niej lądowisko które jeszcze będę dopracowywał,w planach mam zrobić tam jakąś małą stację załadunkową i kilka pomieszczeń.

Image

Image
29/11/2013 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Adam1067 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 908
Dołączył: 16/01/2012
Reputacja: 25
Podziękował: 871
Podziękowano mu 805 raz(y)
Post: #2
RE: Space Engineers
Kontrolowane zderzenie oraz eksplorowanie planetoidy.
Image

Image

Image

Image
Wnętrze planetoidy
Image

Image

Image

Image
29/11/2013 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,101
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34111
Podziękowano mu 15560 raz(y)
Post: #3
RE: Space Engineers
Gra bardzo ciekawa i pobudzająca kreatywność. Z tego co wyczytałem o niej to podczas budowania należy stosować się do pewnych zasad więc gra wymaga myślenia co też jest atutem.
Ale konkretnie gra będzie ciekawa dla osób lubiących nie tylko tematykę kosmosu ale i interesujących się zwyczajnie techniką.

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/11/2013 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam1067 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 908
Dołączył: 16/01/2012
Reputacja: 25
Podziękował: 871
Podziękowano mu 805 raz(y)
Post: #4
RE: Space Engineers
Jak narazie gra jest tylko dostępna na Steamie.
30/11/2013 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa