Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 65 głosów - 3.26 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U.T. ZAWADKA | Łuków
Autor Wiadomość
.:KoNrAd FH:. Offline
Naczelny Szpachelmahen FH
Trucker

Liczba postów: 1,222
Reputacja: 152
Podziękował: 2556
Podziękowano mu 1078 raz(y)
U.T. ZAWADKA | Łuków
Image

U.T ZAWADKA – wirtualna firma transportowa, która rozpoczęła swoją działalność 2.06.2014r., a jej założycielem jest Konrad Zawadka. Swą działalność skupiamy na kierowcy, a szczególną uwagę zwracamy na realizm, bezszkodową jazdę, terminowość, a także ekonomiczną jazdę. Nasza firma zapewnia idealne warunki pracy dla każdego kierowcy. W dniu 3.01.2015r. nazwa firmy została zmieniona na U.T ZAWADKA

Image

Nasza firma oraz jej centrum logistyczne(forum) w ciągu ostatnich lat przeszło bardzo wiele zmian. Można zauważyć że przez ostatnie lata nasz tabor został wyposażony w nowoczesne ciągniki siodłowe oraz naczepy. Szczególne zmiany przeszedł nasz system – Zawadka Route System -, a co ciekawsze ciągle mamy na niego wiele pomysłów. Staramy się rozwijać go na bieżąco.

Image

Oferujemy przed wszystkim to co najważniejszy czyli świetną atmosferę pomiędzy całym zarządem jak i pracownikami firmy. Jest to najważniejsza rzecz o którą dbamy w pełni, aby wszystkim było w firmie przyjemnie. Kolejnymi rzeczami które możemy zaoferować to dyspozycyjność naszego zarządu.
Działamy według zasady, że każdy kierowca w przyszłości może uzyskać awans na inne stanowisko, wszystko wedle starań i reprezentowania naszej firmy. To nie wszystko, oferujemy również spokojną i bezstresową jazdę. Zależy nam na pracownikach oraz ich zdrowiu fizycznym i psychicznym. Dużą uwagę również zwracamy na nasze maszyny o które staramy się dbać w każdy możliwy sposób.

Image

- min. 17 lat
- uczciwość, lojalność oraz sumienność
- dbania o powierzony mu zestaw
- dotrzymywania terminów i trzymania się czasu pracy kierowcy
- bezszkodowej oraz ekonomicznej jazdy
- mikrofonu i programu głosowego TeamSpeak3
- zamieszczania zdjęć na naszej grupie oraz grup związanych z tematyką ETS2
- mile widziana mapa Wschodu
- znajomości Regulaminu Wstępnej Rekrutacji( Po jego przeczytaniu nie będziecie mieć pytań)
- znajomości obsługi for internetowych
- znajomości i postępowania według REGULAMINU firmy przez cały okres pracy.

Podania składamy tutaj - http://system.mirko44.vot.pl/new-recruit

Image

Kierowca
[Kierowca ciągnika siodłowego wraz z naczepą typu chłodnia. Głównymi kierunkami jest wschód, ale w grę wchodzi również reszta Europy.] [C+E]
Liczba wolnych obecnie stanowisk: [5]

Image

Facebook: https://www.facebook.com/utzawadka/
Strona: http://ut-zawadka.cba.pl/strona/index.html
Forum: http://ut-zawadka.cba.pl/forum/index.php
Formularz kontaktowy: http://ut-zawadka.cba.pl/forum/contact.php
E-mail: fhuzawadka@gmail.com

Image

Tabor naszej firmy składa się głównie z samochodów ciężarowych marki VOLVO & SCANIA.
Wraz z rozwojem naszej firmy dokupujemy kolejne ciągniki siodłowe, a także naczepy.

Ciągniki siodłowe

Inwestujemy tylko i wyłącznie w sprawdzone marki takie jak VOLVO czy SCANIA. Nasze ciągniki spełniają normę emisji spalin EURO 2 – EURO 6. Wszystkie firmowe zestawy są połączone z firmowym systemem zarządzania flotą – Zawadka Route System - oferujemy nowe, niezawodne, a co najważniejsze bezpieczne ciężarówki.

VOLVO&SCANIA
Image

NACZEPY

Od lat prowadzimy transport w naczepach z konrolowaną temperaturą typu chłodnia, ale również jesteśmy w posiadaniu trzech sztuk naczep do transportu zwierząt typu żywcówka. W naszej flocie posiadamy sprawdzone marki naczep Schmitz oraz pezzaioli, a także dysponujemy jedną naczepą firmy Kassbohrer.

CHŁODNIA&ŻYWCÓWKA
Image

Siedziba firmy
Image
Kierunki naszych działań.
Image

Nasza firma również posiada stronę, forum, a także autorski system rozliczeń Zawadka Route System. Użytkujemy go bez żadnych komplikacji od wielu lat.
Image

Image

Jako iż czasem w trasie może przydarzyć się poważna awaria, posiadamy własny mobilny serwis, który zawsze jest w stanie dojechać na miejsce awarii i dokonać napraw.
Image

Image

Nasza firma wyróżnia się jakością oraz szybkością powierzonych nam ładunków. Szefostwo firmy dba o uczciwość kierowców, każdy kierowca jest ściśle pilnowany z dostarczaniem wszystkich dokumentów oraz dowozu ładunków na czas. Wykwalifikowany personel czuwa przed właściwym przebiegiem transportu przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Image

Firma specjalizuje się głównie w transporcie ładunków wymagających naczep typu chłodnia, a także oferujemy przewóz bydła w naczepach typu żywcówka. Posiadamy firmowy bazę wraz z serwisem w miejscowości Łuków.

Image Image Image 

Image Image Image

Image Image Image

ZAPRASZAMY

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13/08/2019 04:11 PM przez .:KoNrAd FH:..)
27/12/2014 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Korona73 , .:KoxTrucker:. , Szymon500 , prezes1289 , WladekGRA , Kurdianeł , Łukasz23 , Karpiu94 , Rzepka , Magik78 , michalz , Michal_Z_gno
Norbl Offline
Zbanowany
Zbanowany

Liczba postów: 68
Podziękował: 172
Podziękowano mu 159 raz(y)
RE: VS-F.H.U.
Dlaczego DAF XF 116 euro6 Pytajnik a nie XF 106 euro6 Pytajnik Ale reszta fajnie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/12/2014 09:17 PM przez Norbl.)
27/12/2014 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: .:KoNrAd FH:.
Trucker

nwm dokładnie jak to się nazywa ten daf ja widziałem 116 więc tak napisałem

Image
27/12/2014 09:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Trucker

widziałem DAF XF 116 gdzieś i tak napisałem ale nwm do końca czy to jest poprawnie

Image
27/12/2014 09:27 PM
Piter
Gość
Gość

Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Napis z tyłu na busie pilotującym: http://fr.wikipedia.org/wiki/Convoi_exceptionnel
27/12/2014 10:14 PM
Odpowiedz cytując ten post
albert1224 Offline
Bercik
ViP

Liczba postów: 108
Reputacja: 6
Podziękował: 221
Podziękowano mu 275 raz(y)
Jak dla mnie trochę dziwna firma , od samego początku już nowe samochody euro6. Jak dla mnie to słabo

ZAPRASZAM!

Mój flickr:

Moje fotorelacje:
27/12/2014 10:46 PM
kurczak100012 Offline
Ten od mocnych brzmień
**
Użytkownik

Liczba postów: 339
Reputacja: 10
Podziękował: 213
Podziękowano mu 332 raz(y)
Fajna firma życzę powodzenia kolego albert czym większe euro tym mniejsza emisja spalin mniejsze opłaty i większy zysk

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Moja rada to jak coś robisz to rób to dobrze.
27/12/2014 11:05 PM
Trucker

proszę o czytanie ze zrozumieniem ponieważ niektórzy piszą "od samego początku" choć vs ma już ponad pół roku

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28/12/2014 07:01 AM przez .:KoNrAd FH:..)
28/12/2014 06:54 AM
Trucker

(27/12/2014 10:46 PM)albert1224 napisał(a):  Jak dla mnie trochę dziwna firma , od samego początku już nowe samochody euro6. Jak dla mnie to słabo

no właśnie oto mi chodziło,od jakiego początku? ta VS ma ponad pół roku

Image
28/12/2014 07:02 AM
Bajos Offline
Stary wyjadacz
Trucker

Liczba postów: 686
Reputacja: 33
Podziękował: 573
Podziękowano mu 1275 raz(y)
Firma średnio mi się podoba.

Image

"Trzeba umieć żyć żeby umrzeć trzeba umieć umrzeć by żyć"
28/12/2014 08:12 AM