Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP FOTO
Autor Wiadomość
skaecik Offline
Kombinator... ;)
****
Trucker

Skąd: Bieruń Stary / Tychy
Liczba postów: 610
Dołączył: 24/11/2014
Reputacja: 50
Podziękował: 719
Podziękowano mu 595 raz(y)
Post: #1
TOP FOTO
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam do Was wszystkich pytanie czy i co zmienilibyście w konkursie TOP FOTO? Wszelkie propozycje proszę pisać tutaj, lub do Michała lub do mnie na PW.
Pozdrawiam,
skaecik

31/03/2015 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrian
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #2
RE: TOP FOTO
Ja bym zmienił ilość fotek, które dostają się do głosowania. Obecnie trafiają tam fotki od wszystkich, a większa połowa wygląda nie oszukujmy się... Tragicznie! Ustalić np. 10, czy tam 15 NAJŁADNIEJSZYCH fotek, które będzie wybierał organizator i na te fotki będzie się głosować, bo to jak to jest teraz prowadzone nie ma sensu. 30 fotek i zwycięża fotka, która ma np. 3 głosy... Facepalm-mt
10/04/2015 09:34 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: skaecik
skaecik Offline
Kombinator... ;)
****
Trucker

Skąd: Bieruń Stary / Tychy
Liczba postów: 610
Dołączył: 24/11/2014
Reputacja: 50
Podziękował: 719
Podziękowano mu 595 raz(y)
Post: #3
RE: TOP FOTO
Pomysł niby dobry, ale... Wybieranie tych np 15 fotek przez jedną osobę byłoby nieobiektywne. Mogłyby się pojawiać zarzuty o faworyzowanie itd. itp., dlatego wydaje mi się że to jednak zły pomysł.

Pozdrawiam,
skaecik

10/04/2015 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: sewcio65
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #4
RE: TOP FOTO
Zgadzam się z skaecik dobrze napisał, a po drugie są różne gusta to co jednemu się podoba to drugiemu nie.
A co wnieść nowego Hmmm pomysł mam ale to by dużo kombinowania wymagało.
Mianowicie zrobić coś na zasadzie eliminacji, to znaczy z pośród wszystkich fotek wyłonić 5 lub 10 tych które otrzymały największą ilość głosów.
Następnie autorzy wybranych fotek dali by kolejną fotkę, a warunek byłby taki że to nie mogła by być ta sama fotka zgłoszona z pierwszym razem.
I z tych fotek wyłonić zwycięzce, tylko trzeba by tak to zorganizować czasowo aby się zmieścić w ciągu miesiąca.
Na przykład 10 dni na zgłoszenie pierwszych fotek do konkursu, kolejne 10 dni na głosowanie. Autorzy wybranych fotek mieli by 5 dni na wstawienie drugich fotek, i ostatnie 5 dni było by głosowanie. Łącznie daje nam to 30 dni w przypadku gdy miesiąc ma 31 dni to ostatnie głosowanie miało by 6 dni. Lecz gdy będzie miesiąc co ma 28 dni Big Grin to po 9 dni na pierwsze fotki i pierwsze głosowanie.

P.S. Mówiłem że sporo zachodu by było, ale sam pomysł wydaje mi się niezły Big Grin .
10/04/2015 10:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: sewcio65
Adrian
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #5
RE: TOP FOTO
I znów się wtrącę do tego tematu, bo mnie w oczy kole.. Big Grin
Czy na prawdę nie można by było zmienić organizacji tego konkursu? No to na prawdę nie ma sensu jak jest po 30 fotek do głosowania. Ale co najlepsze połowa jest na poziomie dzieci z przedszkola Tongue 10, 15 fotek to już max. Bo teraz to niektórym już się w połowie posta odechciewa tego oglądać, albo przy jakimś słabszym necie to się nawet wszystkie fotki nie załadują.. Smile
Tak jak w tym miesiącu fotek, na których można oko zawiesić jest jak na lekarstwo.. Te, które przyciągają oko to: 1, 12, 13, 18, 25, a poza tym to same przeciętniaki. Tongue
29/06/2015 06:57 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Paweł , batipll
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #6
RE: TOP FOTO
Generalnie można zrobić takie coś, 5 najlepszych fotek trafiają pod głosowanie a kolejne pięć otrzymuje wyróżnienie po zakończeniu konkursu, a reszta odpada z konkursu, mimo tego że oglądać 30 fotek to już jest przesada, jak ktoś posiada słabego neta to wszystkich się nie zobaczy bo odechce się i tyle tego dobrego , można przyjąć że maksymalnie jak dla mnie będzie 8-10 zdjęć do głosowania, tyle w temacie.

29/06/2015 08:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sewcio65 Niedostępny
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 335
Dołączył: 21/03/2015
Reputacja: 86
Podziękował: 996
Podziękowano mu 232 raz(y)
Post: #7
RE: TOP FOTO
Dajmy każdemu szanse.
fotki są, jakie są, ALE nie ma JESZCZE takich z skalowaniem 25%, bez cieni itp....

Inne fora nie mają chętnych do konkursów, tutaj odwrotnie, a chcecie zmniejszyć.

Może dodać do regulaminu pkt. osoba która wygrała konkurs np.: 2 ,3 nie może brać udziału w jednej edycji konkursu, aby dać szansę innym...

Popieram pomysł MAD MAX-aWink
Pozdrawiam Big Grin

--------------------------------------------------------------

„Kto osiąga dochód, podlega karze grzywny”
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29/06/2015 08:24 AM przez sewcio65.)
29/06/2015 08:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrian
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #8
RE: TOP FOTO
Ale tu nie chodzi o zmniejszenie ilości fotek nominowanych,bo do nominacji będzie mógł przystępować kto zechce, tylko tych, które trafią pod głosowanie... Wink
Nie lepiej wyłonić 10 fotek i spośród nich wybierać? A tak to taki misz-masz, że się pogubić można i zanim przewinę wszystko to zapomnę na który numer miałem głosować. Wink
No jak tam chcecie.. Moim zdaniem to takie uj wie co teraz jest, a nie konkurs na najlepsze foto Smile

Co do osoby, która by się tym zajmowała.. Było coś wspomniane o faworyzacji. To trzeba wybrać taką osobę, która się na poważnie tym zajmie, a nie że będzie wybierać jakieś padaki, bo to "kolegi". Kwestia organizacji.. Wink
29/06/2015 11:21 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: batipll
batipll Offline
.::.batiplll.::.
**
Użytkownik

Skąd: Bytom
Liczba postów: 166
Dołączył: 18/11/2014
Reputacja: 41
Podziękował: 193
Podziękowano mu 186 raz(y)
Post: #9
RE: TOP FOTO
(29/06/2015 11:21 AM)AdrianGL napisał(a):  Ale tu nie chodzi o zmniejszenie ilości fotek nominowanych,bo do nominacji będzie mógł przystępować kto zechce, tylko tych, które trafią pod głosowanie... Wink
Nie lepiej wyłonić 10 fotek i spośród nich wybierać? A tak to taki misz-masz, że się pogubić można i zanim przewinę wszystko to zapomnę na który numer miałem głosować. Wink
No jak tam chcecie.. Moim zdaniem to takie uj wie co teraz jest, a nie konkurs na najlepsze foto Smile

Co do osoby, która by się tym zajmowała.. Było coś wspomniane o faworyzacji. To trzeba wybrać taką osobę, która się na poważnie tym zajmie, a nie że będzie wybierać jakieś padaki, bo to "kolegi". Kwestia organizacji.. Wink

Zgodzę się z Tobą, 30 parę fotek to za dużoWykrzyknik Po pierwszych 10 fotkach już się nie chce dalej oglądać. Powinno być tak, że jest np. 5 dni na głosowanie i 5 fotek z największą ilością głosów przechodzi do finału.
Pozdrawiam, batipll

Wykonuje fora mybb na zamówienie(za darmo)
Image
Foto: batipll
29/06/2015 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sewcio65 Niedostępny
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 335
Dołączył: 21/03/2015
Reputacja: 86
Podziękował: 996
Podziękowano mu 232 raz(y)
Post: #10
RE: TOP FOTO
Mam...może zrobić coś w stylu zdjęcie tygodnia, czyli przez tam tydzień daje się fotki w weekend jest głosowanie itd.. i fotki wygrane przechodzą na koniec do glosowania o fotkę miesiąca... oczywiście pomysł potrzebuje przemyślenia, dopracowaniaWink.

--------------------------------------------------------------

„Kto osiąga dochód, podlega karze grzywny”
29/06/2015 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa