Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy jesteście za wprowadzeniem takich zmian?
TAK!
NIE
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Autor Wiadomość
.:KOWALSKI:.
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Krótko i na temat chodzi tu o to że na forum jest pełno VS do ets2 które popadały i robią tylko syf na forum. Nie mówiąc już o innych symulatorach bo tam może z 2-3 VS-ki funkcjonują. Rozwiązaniem byłby regulamin dla VS, a w nim między innymi:

1. VS których nic się nie dzieje przez dwa miesiące zostają przeniesione do poddziału Archiwum VS
Oczywiście właściciel jeśli chce kontynuować VS ( NIE ZAKŁADAĆ NOWĄ! ) to może poprosić Moderatora o przeniesienie do działu ,,Virtual Spedition'' oraz otworzenie wątku. VS nie może upaść więcej niż 3 razy inaczej jest odsyłana na zawszę do działu ,,Archiwum VS''

2. VS na słabym poziomie będą usuwane!
Czyli takie gdzie w 1 poście nie ma loga, zdjęć taboru lub są bardzo słabe, ogarniętego opisu z poprawną polszczyzną lub jeśli będzie miała sporom większość negatywnych komentarzy. Takie VS zostają przeniesione do kosza. Jeśli ten sam użytkownik nadal będzie robić słabe VS które lądują w koszu otrzyma warna.
01/07/2015 11:49 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: sewcio65 , WiTo
djdarklighter Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Kielce PL
Liczba postów: 819
Dołączył: 04/03/2015
Reputacja: 62
Podziękował: 766
Podziękowano mu 912 raz(y)
Post: #2
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Albo "sporom większość" albo poprawna polszczyzna - zdecyduj się

ATS
Peterbilt 389 modified by Viper2
ETS2
Scania T by RJL
01/07/2015 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin D
.:KOWALSKI:.
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Wyrażenie spora większość... spora miała wzmocnić słowo większość bo większość to już 51% a tu chodzi o więcej.
01/07/2015 12:15 PM
Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #4
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
W sumie jakieś porządki by się przydały w niektórych działach,poczekam aż wypowiedzą się inni.

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
01/07/2015 12:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #5
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
01/07/2015 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: VresT , batipll , Mariusz I , djdarklighter
WiTo Offline
:.. LINKIN PARK..:
***
ViP

Skąd: Oława
Liczba postów: 670
Dołączył: 13/02/2015
Reputacja: 49
Podziękował: 640
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #6
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Fajny pomysł,w końcu był by na forum porządekSmile

Trzymam kciuki żeby twój pomysł się sprawdziłWink

01/07/2015 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KOWALSKI:.
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #7
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
(01/07/2015 12:25 PM)MAD MAX napisał(a):  Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
Tu nie chodzi o jakieś mega super loga robione tydzień w gimp-ie itp tylko o przejrzystość firmy. No bo załóżmy że jakaś tam VS nie ma loga ani zdjęć taboru a opis jest jaki jest. I teraz co my mamy komentowaćPytajnik Co ma myśleć o tej firmie pracownik który szuka pracy a nic o tej firmie nawet się nie dowiedział i nie wie na czym stoiPytajnik Mówisz że jeśli są negatywne komentarze to pracodawca stara się je poprawić ale to już zależy od człowieka bo jeden poprawi a jeden będzie mieć wy... bo zrobił VS na odczep się byle była.
01/07/2015 12:30 PM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: WiTo
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #8
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
(01/07/2015 12:30 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  
(01/07/2015 12:25 PM)MAD MAX napisał(a):  Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
Tu nie chodzi o jakieś mega super loga robione tydzień w gimp-ie itp tylko o przejrzystość firmy. No bo załóżmy że jakaś tam VS nie ma loga ani zdjęć taboru a opis jest jaki jest. I teraz co my mamy komentowaćPytajnik Co ma myśleć o tej firmie pracownik który szuka pracy a nic o tej firmie nawet się nie dowiedział i nie wie na czym stoiPytajnik Mówisz że jeśli są negatywne komentarze to pracodawca stara się je poprawić ale to już zależy od człowieka bo jeden poprawi a jeden będzie mieć wy... bo zrobił VS na odczep się byle była.

Nic nie komentować tylko trzeba dać trochę czasu, np. po 2 tygodniach powinien dostać jakieś ostrzeżenie. A po 4 tygodniach jak nic się nie zmieni to w tedy można by zamknąć temat.
01/07/2015 12:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KOWALSKI:.
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #9
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
(01/07/2015 12:40 PM)MAD MAX napisał(a):  
(01/07/2015 12:30 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  
(01/07/2015 12:25 PM)MAD MAX napisał(a):  Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
Tu nie chodzi o jakieś mega super loga robione tydzień w gimp-ie itp tylko o przejrzystość firmy. No bo załóżmy że jakaś tam VS nie ma loga ani zdjęć taboru a opis jest jaki jest. I teraz co my mamy komentowaćPytajnik Co ma myśleć o tej firmie pracownik który szuka pracy a nic o tej firmie nawet się nie dowiedział i nie wie na czym stoiPytajnik Mówisz że jeśli są negatywne komentarze to pracodawca stara się je poprawić ale to już zależy od człowieka bo jeden poprawi a jeden będzie mieć wy... bo zrobił VS na odczep się byle była.

Nic nie komentować tylko trzeba dać trochę czasu, np. po 2 tygodniach powinien dostać jakieś ostrzeżenie. A po 4 tygodniach jak nic się nie zmieni to w tedy można by zamknąć temat.
Dobra w taki razie mała zmiana w propozycji.

VS na słabym poziomie będą usuwane jeśli nie zostaną w ciągu 2 tygodni poprawione.
01/07/2015 12:42 PM
Odpowiedz cytując ten post
Norbl
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #10
RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition''
Jestem za!
01/07/2015 01:04 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany na forum Dżordż 5 6,376 18/04/2022 05:46 PM
Ostatni post: myszaty
Lightbulb Propozycja założenia galerii. TheMantaGames 0 1,511 30/10/2018 09:12 PM
Ostatni post: TheMantaGames
  Propozycja Encryptize 30 16,892 26/02/2016 03:51 PM
Ostatni post: WiTo
  Propozycja na zmiane :) krysio992 19 12,965 20/11/2015 02:07 PM
Ostatni post: random_passanger
  Propozycja przejęcia kanału YT. abuk 7 5,422 20/07/2015 12:52 PM
Ostatni post: kamiluch1420

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa