Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ETS2]Truck Traffic Pack by Jazzycat v1.8.2
Autor Wiadomość
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #1
[ETS2]Truck Traffic Pack by Jazzycat v1.8.2
Cytat:Użyłem kilku wersji na tego moda, i to jest dobre, aby zobaczyć, że Jazzcat zachować na ich aktualizacji.
On i jego zespół robią wspaniałą robotę na wszystko modów. Używam 5 swoich modów ruchu w mojej grze, i uważam, że są bardzo dobrze zrobione.
Mam ruchu samochodów ciężarowych AI, American ruchu samochodów ciężarowych i modów ruchu AI uruchomione. Zaufanie, jeśli szukasz więcej ruchu, to są to modów zdobyć.
Ja osobiście nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co Jazzcat i jego zespół wymyślą.
Gorąco polecam jego modów do jednego, że chce z nich korzystać

Ten pakiet zawiera sumę 79 ciężarówek i BDF dla ruchu w grze. Wszystkie z nich są samodzielnym i pracy na wszystkich mapach.

Lista zmian :

v1.8.1: Działa dobrze z v1.19.
v1.8.1: Działa dobrze z aktualizacji 1.17.
v1.8: Dodano Mercedes Benz Atego, Człowiek TLF, Scania 164L, Renault Major (2 domy), Mercedes Benz NG (3 kabiny).
v1.7: Dodane DAF Euro 6 w 2 wariantach BDF DAF Euro 6, Volvo F10 z dwóch kabin i skórek, Mercedes-Benz SK, prawdziwe logo domyślnej ciężarówki Mercedes-Benz.
v1.6: Dodano Volvo FMX, Pegaso Troner, Tatra Phoenix, Sisu, Mercedes Benz LK Platforma.
v1.5: Cement Mixer Scania dodane MAN F2000, Garbage Truck MAN, Scania serii P 4 × 2 i 6 × 4.
v1.4: Dodano Truck Service MAN, Volvo F10 BDF ze skórkami, Renault Premium 6 x 4 i 6 × 4 Magnum, Iveco Eurocargo ze skór, skórek Man TGS.
Kredyty : Jazzycat
Kompatybilność : i 1.19.x ETS2 1.18.x Przegląd : w Lone Wolf

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wykrzyknik Wykrzyknik
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
02/08/2015 10:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [ETS2]Big Garage Pack – Truck Brands MAD MAX 0 1,729 25/09/2015 10:27 PM
Ostatni post: MAD MAX
  [ETS2]Brazilian Traffic Pack by Jazzycat v1.2 MAD MAX 0 1,501 02/08/2015 10:38 AM
Ostatni post: MAD MAX

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa