Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VS express - relacje z prac.
Autor Wiadomość
abuk Offline
ZUE S.A.
ViP

Liczba postów: 485
Reputacja: 22
Podziękował: 115
Podziękowano mu 472 raz(y)
VS express - relacje z prac.
Witam. Wczoraj, rozpocząłem prace nad moją VS. Wiem, jest to moja już koooolejna VS, ale przy tej dokładam sporo swojego czasu i swoich możliwości. Teraz, nie mam dużo czasu, bo jestem na półkolonii i nie mam czasami dużo czasu. Moim, tzw. celem jest uzyskanie dobrego loga , które jest moim wymaganiem dotyczącym firmy. Potem, to już tylko nauka i robienie skinów na ciężarówki. Ale dobra, ja tu tak się rozpisuję, teraz pokaże wam to co udało mi się zrobić :
Logo firmy :
(nie jest to jakieś zaawansowane, ale cały czas pracuję.)
Aktualnie stan prac na firmę oceniam z 10 %. Bo jeszcze skiny, forum i te sprawy. Informuję, od razu, że firma nie będzie posiadała na początku swoich naczep! Powoli, wszystko a nie od razu, teraz stawiam na realizm, a nie na virtual. Nie, będzie pewno dużego zainteresowania tematem, ale myślę, że ktoś oceni moją pracę. Dziękuję.

Guess who's back? Konto na eTrucks.pl od 7,5 roku!

All photos from the thread "Aparat w moim ręku" are on my Facebook page - Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06/08/2015 09:50 PM przez abuk.)
06/08/2015 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz