Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krysio992 Odchodzi
Autor Wiadomość
krysio992
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Krysio992 Odchodzi
Witam. Nie chce się za bardzo rozpisywać w tym temacie ale chciałem napisać że ostatnio z powodu nowych obowiązków (Szkoła średnia, treningi, dziewczyna i jeszcze kilka) nie mam już czasu na ETS2 oraz Zmodka i wszystko co związane ze światem tego symulatora, na forum mam jeszcze chwilę czasu dlatego jeszcze tu pozostanę ale prosiłbym o nie pisanie do mnie już w sprawach "modowania" bo i tak nie znajdę na to czasu Wink Myślę że na forum w jakiś tam problemach związanych z ME lub tam jakieś inne sprawy czasem pomogę ale też nie zawsze. Jeszcze prośba do Michała lub "Zielonych" możecie odebrać mi rangę VIP bo już nie będzie konieczna Wink
Pozdrawiam Krysio992 Tongue
12/09/2015 10:12 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: VresT , Darson , WiTo , Armk , sewcio65 , .:KoxTrucker:. , Michal_Z_gno , MAD MAX
Armk Niedostępny
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 346
Dołączył: 05/06/2015
Reputacja: 55
Podziękował: 57
Podziękowano mu 206 raz(y)
Post: #2
RE: Krysio992 Odchodzi
Obowiązki, bardziej "obowiązkowe", niż forum. Trzymaj się dalej. Obyś jak najszybciej wrócił na eTrucks.pl.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12/09/2015 10:24 AM przez Armk.)
12/09/2015 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Darson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: UK
Liczba postów: 1,314
Dołączył: 18/06/2011
Reputacja: 183
Podziękował: 296
Podziękowano mu 1295 raz(y)
Post: #3
RE: Krysio992 Odchodzi
Kolego krysio992 ranga VIP zostaje u ciebie,mimo że masz inne obowiązki czasami znajdziesz chwile czasu aby zawitać na forum i może komuś coś pod powiesz,pomożesz tak że nie widzę tu powodu aby odebrać ci rangę sporo zrobiłeś i pomogłeś tak że niech tak zostanie.Nie samym ets człowiek żyje,zaglądaj do nas w czasie wolnego.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
ZAKAZ KOPIOWANIA SKINÓW MODÓW MOJEGO AUTORSTWA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY.
CPU Intel Core i7 2600K @ 3.40GHz Technologia Sandy Bridge 32nm
RAM 16.0GB 2-Kanałowy DDR3 @ 665MHz
Grafika G246HL (1920x1080@60Hz) 4095MBNVIDIA GeForce GTX 970 (MSI)
Płyta Główna Foxconn H67M-S/H67M-V/H67 (CPU 1).
12/09/2015 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: WiTo , Adam.J
WiTo Offline
:.. LINKIN PARK..:
***
ViP

Skąd: Oława
Liczba postów: 670
Dołączył: 13/02/2015
Reputacja: 49
Podziękował: 640
Podziękowano mu 556 raz(y)
Post: #4
RE: Krysio992 Odchodzi
Krysio szkoda że od nas odchodzisz,bo na prawde fajny z ciebie użytkownik.Powodzenia z Szkole i wpadaj na forum jak będziesz miał czasSmile
PS.A co do odebrania ci rangi,to proszę Administrację forum o Nie zabieranie rangi VIP użytkownikowi Krysio992,ponieważ zrobił bardzo dużo przydatnych rzeczy dla forum.
Jeszcze raz powodzenia w SzkoleWink

12/09/2015 10:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #5
RE: Krysio992 Odchodzi
Powodzenia w życiu prywatnym ! Co do VIP-a to na pewno nie zostanie ci on odebranyWink

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
12/09/2015 10:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: WiTo , Adam.J
djdarklighter Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Kielce PL
Liczba postów: 819
Dołączył: 04/03/2015
Reputacja: 62
Podziękował: 766
Podziękowano mu 912 raz(y)
Post: #6
RE: Krysio992 Odchodzi
Są rzeczy ważne i ważniejsze. Życie wirtualne nigdy nie zastąpi rzeczywistości. Sztuką jest to wszystko pogodzić. Oby Ci się to udało SmileSmile

ATS
Peterbilt 389 modified by Viper2
ETS2
Scania T by RJL
12/09/2015 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #7
RE: Krysio992 Odchodzi
Życie realne są ważniejsze od rzeczywistych, powodzenia Big Grin

12/09/2015 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam.J Offline
Map Maker na Emeryturze.
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 1,053
Dołączył: 05/12/2014
Reputacja: 82
Podziękował: 2635
Podziękowano mu 1171 raz(y)
Post: #8
RE: Krysio992 Odchodzi
To że nie masz czasu teraz to nie znaczy że masz zrezygnować z rangi na którą zasłużyłeś ,bo nie dostałeś jej jak to się mówi za ładne ocz, tylko za jakąś działalność na tym forum.

ps. ja kiedyś też miałem własne forum jeszcze za czasów PTTM (zrobiłem nawet własną mapkę polski wprawdzie tylko zdążyłem zrobić część południową polski mniej więcej do łodzi bo potem wyszedł Haulin i brałem udział w mapce do Haulina którą twórcą był VSM ale też niestety brak czasu mnie wykluczyło z tego projektu) które istniało parę lat ale z braku czasu praca wyjazdy przekazałem innym osobom (którym zaufałem i się nie pomyliłem )a potem oni może z tego samego powodu przekazali innym tylko nie odpowiednim bo w tej chwili to jest forum niedostępne. Więc uwierz mi, to jest tak że chwilowo odchodzisz ale jak się w to wciągnąłeś na dobre to za jakiś czas ci tego braknie . tak jak mi tego brakuje choć za parę dni skończę 47 latek .Więc nie podawaj się tak szybko no i powodzenie w życiu osobistym.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
13/09/2015 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,483
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2991
Podziękowano mu 1066 raz(y)
Post: #9
RE: Krysio992 Odchodzi
Krysio
Wakacje, podczas których miałeś czas wolny i wcześniejsze okresy, nie oznaczają wykluczenia Ciebie z Ekipy Forum, czyli osób z rangą Vip wzwyż! Smile
Uwierz mi! Ja mam bardzo mało czasu na Edytor. Na forum znajdę te kilkanaście, góra kilkadziesiąt minut. W końcu chodzę do gimnazjum, i tak wzmożona
aktywność, do tego, bym mógł awansować na tę rangę, jest prawie niemożliwa. Będę chciał przynajmniej w weekendy rozwijać mapkę Going East! Rebuilding, ale nie zawsze jest to wykonalne, by wstawić fotki. Laptop mi chodzi wolniej, a nie chciałbym z pendrive-a przenosić fotek. Mad Max dodaje bardzo dużo modów dziennie, i ja nie mogę czego kolwiek dodać. A ja no cóż. Szkoła zadania domowe, i nie mam czasu.
Więc... Kiedyś było lekko, a w gimnazjum tak różowo nie jest.... Sad
Pozdrawiam! Wasz ulubiony Kox! Big Grin

Ps. Czyli nie tylko Ty nie masz dużo czasu!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/09/2015 07:11 AM przez .:KoxTrucker:..)
27/09/2015 07:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink krysio992 i jego jazda w U.T. ZAWADKA krysio992 29 11,674 13/05/2015 08:39 PM
Ostatni post: .:KoNrAd FH:.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa