Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Axor Ultimate v3.1
Autor Wiadomość
Zwierzak Offline
V.I.P
****
Trucker

Skąd: ..::Pomorze::..
Liczba postów: 267
Dołączył: 19/08/2015
Reputacja: 10
Podziękował: 60
Podziękowano mu 167 raz(y)
Post: #1
Mercedes-Benz Axor Ultimate v3.1
Cytat:
This Mercedes-Benz Axor Ultimate mod is several trucks in one pack. I choose the BDF version to test.
With this mod you will get 3 Cabs, 10 Chassis, 6 Engines, 2 transmissions, “NO RETARDER”, 7 Interior, Standard PAINT, Lots of Interior and Exterior Options.
I drove the BDF version of this truck because I wanted a change from the standard trucks that I have been testing. At first it was a good idea until I tried to drive away from the dealer. I am not sure if I was stuck in the building or the breaks did not release the way that they should have. So I had to call for service, I also had the same problem at a rest area when I stopped driving for the the night. There is a problem with the break’s on this mod. I would also have liked to see a better range in engine size, the biggest I could get was a 435 BHP. I think this needs to be looked at.
Besides the problems with this mod, this is a nicely done truck, it looks good, it sounds good, but it is in need of some more work.

I can not and will not recommend this mod to any one that wants to try it. There is more work that is needed and I am willing to test this again. BUT not until this work is done.

You can find it in every Mercedes-Benz dealer.




Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Autor:KaptaN_38, Danz, Niksarl
Wersja:1.20.x 1.21.x
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/09/2015 05:37 PM przez Zwierzak.)
30/09/2015 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armk Niedostępny
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 346
Dołączył: 05/06/2015
Reputacja: 55
Podziękował: 57
Podziękowano mu 206 raz(y)
Post: #2
RE: Mercedes-Benz Axor Ultimate v3.1
Tłumaczenie (trochę poprawione):
Cytat:Mercedes-Benz Axor Ostatecznnie w modzie jest kilka ciężarówek w jednym opakowaniu. Wybieram wersję BDF przetestowaną.
Z tego moda otrzymasz 3 kabin, 10 Chassis, 6 Silników, 2 transmisje "Nie", 7 RETARDER wnętrze, standardowa farba, Wiele wewnętrznych i opcje zewnętrzne.
Jechałem wersją BDF tego samochodu, ponieważ chciałem zmianę z standardowych samochodów, że byłem testowania. Na początku to był dobry pomysł, dopóki nie próbowałem odpędzić od dealera. Nie jestem pewien, czy utknąłem w budynku lub przerwy nie zwalnia tak, że powinny one mieć. Więc musiałem zadzwonić do serwisu, miałem również ten sam problem w miejsca odpoczynku kiedy zatrzymał jazdę w nocy. Jest problem z przerwy w tej modyfikacji. Chciałbym również ochotę zobaczyć lepszy zasięg w wielkości silnika, największy mogę dostać było 435 BHP. Myślę, że to musi być postrzegane.
Oprócz problemów z tego moda, to jest ładnie wykończony samochód, dobrze wygląda, to brzmi dobrze, ale potrzebuje trochę więcej pracy.

Nie mogę i nie polecam ten mod do jednego, że chce spróbować. Tam jest więcej pracy, co jest potrzebne i jestem gotów to sprawdzić jeszcze raz. Ale dopiero ta praca jest wykonywana.

Można go znaleźć w każdym dealerze Mercedes-Benz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/09/2015 05:47 PM przez Armk.)
30/09/2015 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [ETS2] Mercedes Axor 1840 Mp3 Reworked [1.38] Michal_Z_gno 0 1,763 20/09/2020 06:25 PM
Ostatni post: Michal_Z_gno
  [ETS2] Mercedes Benz Axor MP1 V3 Jakubek 0 1,938 17/06/2020 09:33 PM
Ostatni post: Jakubek
  [ETS2] Mercedes-Benz Actros MP IV - StreamSpace Osesek 10 8,318 12/05/2019 10:50 AM
Ostatni post: kari1161
  [ETS2] Mercedes Benz Antos 1840 Ania 0 2,250 01/02/2019 09:06 AM
Ostatni post: Ania
  [ETS2] Mercedes Benz 1729 Ania 0 1,964 25/01/2019 12:03 PM
Ostatni post: Ania

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa