Logowanie Zarejestruj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po wirtualnych drogach w ETS 2
Autor Wiadomość
Januszek Offline
Zarejestrowani

Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 8 raz(y)
Po wirtualnych drogach w ETS 2
Do przewiezienia miałem pomarańcze nic specjalnego,od razu naczepa była załadowana więc na nic nie musiałem czekać,to od razu ruszyłem w podróż,podczas transportu nie wydarzyło się nic ekscytujące,w czasie drogi zatrzymałem się na stacji kupiłem sobie energetyka i sprawdziłem jak tam moje pomarańczki.Po wystartowaniu ponownie udało mi się uchwycić zachód słońca który możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Później postanowiłem zatrzymać się po raz kolejny,chyba zaliczę wszystkie stacje po drodze Emotikon wink Ale na tej stacji ujrzałem kolegę po fachu który ciągną za sobą ogromną rurę,więc postanowiłem wykonać zdjęć,później chwilkę porozmawiałem z innym kierowcą.Po tej przerwie ruszyłem z kopyta od razu do celu,wszystko odbyło się bezpiecznie.Ja się z wami żegnam,życzę szerokości i do następnego.
1.
Image
2.
Image
3.
Image
4.
Image
5.
Image
6.
Image
7.
Image
8.
Image
9.
Image
10.
Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.[/color]
10/12/2015 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Stencel , .:KoxTrucker:. , Michal_Z_gno
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
Trucker

Liczba postów: 4,811
Reputacja: 192
Podziękował: 2256
Podziękowano mu 2811 raz(y)
RE: Po wirtualnych drogach w ETS 2
Jak na pierwszą relację to fajne fotki dałeś.
Szerokości Smile

Wykrzyknik Wykrzyknik
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
10/12/2015 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Januszek Offline
Zarejestrowani

Podziękowano mu 8 raz(y)
Mam ich o wiele wiele więcej Smile I z ogromną przyjemnością się nimi podzielę na łamach tego forum.

10/12/2015 04:10 PM
.:KoxTrucker:. Offline
Kierman z piekła rodem.
Trucker

Liczba postów: 1,683
Reputacja: 42
Podziękował: 2819
Podziękowano mu 892 raz(y)
Początki są dobre, choć musiałeś się napracować nad jakością fotek.
Dla mnie 8m2yza
10/12/2015 04:12 PM
Januszek Offline
Zarejestrowani

Podziękowano mu 8 raz(y)
Dziękuje za miłą opinie, najwięcej czasu pochłania obróbka tych fotek,ale dla mnie to czysta przyjemność.

10/12/2015 04:17 PM
Januszek Offline
Zarejestrowani

Podziękowano mu 8 raz(y)
Jak widzicie na załączonych zdjęcia "galopuje" sobie MAN'EM prowadzi się go po prostu cudownie każdy kilometr pokonuje z uśmiechem na twarzy.Pierwsza podróż była średnio długa około 1200km ale wszystko poszło jak po maśle,na trasie nie działo się nic ciekawego jak to jest z zwyczaju na autostradzie,tempomat włączony i się jedzie,między czasie zrobiłem sobie dwie przerwy jedna była krótka kilka minut,a druga już nie co dłuższa bo zatrzymałem się na całą noc,w miarę się wyspałem więc o świcie ruszyłem w dalszą podróż,po dotarciu na miejsce rozładowałem się i udałem się do najbliższego warsztatu aby sprawdzić stan ciężarówki po pierwszych kilometrach,po szczegółowych oględzinach wszystko jest w porządku,po wyjechaniu z warsztatu udałem się na parking gdzie "cyknąłem" sobie foto z kolegami po fachu wypiliśmy wspólnie kawę trochę porozmawialiśmy i udaliśmy się do swoich wozów,ja się z wami żegnam do następnego i szerokości.
1.
Image
2.
Image
3.
Image
4.
Image
5.
Image
6.
Image
7.
Image
8.
Image
9.
Image

10/12/2015 07:51 PM
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
Administrator

Liczba postów: 14,261
Reputacja: 537
Podziękował: 23730
Podziękowano mu 11160 raz(y)
Obróbka fotek wykonana na dobrym poziomie więc czekam z chęcią na kolejne fotki Smile

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
10/12/2015 10:34 PM
Januszek Offline
Zarejestrowani

Podziękowano mu 8 raz(y)
Witaj was w tą śnieżną aurę która zawitała na drogi ETS'A,w tej pięknej i już świątecznej atmosferze będzie mi towarzyszył wierny i niezastąpiony MAN tak jak wam pisałem we wcześniejszym poście od teraz będzie trochę więcej tej bestii na fotkach.To zaczynamy relacje,nie wiem czemu ale jestem bardzo podekscytowany tym nawet nie wiecie ile mi to sprawia radości jak mogę się z wami dzielić swoim życiem za kierownicą,koniec tych czułości bierzemy się do pracy.Tak wieć koniec 11sto godzinne pauzy wypadł mi akurat w środku nocy,tak więc ogarnąłem się i ruszyłem po ładunek który już wcześniej miałem ogarniety,aby czekał na mój przyjazd.Po podpięciu wszystkie ruszyłem przed siebie,początek podróż pokonywałem w nocy nie lubię jeździć w nocy,ale ten śnieg na ulicach jak i na poboczach nadał fajny klimat który sprawił że od razu poczułem magię świąt i jechało mi się cudownie.Po pewnym czasie słoneczko zaczęło wychodzić za horyzontu w tedy jechało się nie zbyt komfortowo ponieważ śnieg strasznie odbijał promienie słońca.Po pewnym czasie natrafiłem na krętą drogę a w dodatku pod górę,a wiadomo jak to jest ze wzgórzami a zwłaszcza w zimę,musiałem w tedy bardzo uważać aby cały zestaw nie wpadł w poślizg,mój niezawodny MAN spisał się na medal.Po pokonaniu tych trudności dalszy odcinek drogi był dla mnie bardziej łaskawy,lecz nie na długo ponieważ zaczął padać straszliwy śnieg, nie było widać kompletnie nic,wycieraczki nie nadążały zbierać go z szyb,a w dodatku dodarłem już do celu gdzie musiałem oddać ładunek,na szczęście wszystko się udało.Po wszystkim udałem się na odpoczytek,zatankowałem trucka i czekałem na kolejny ładunek.Trzymajcie się mobilki,uważajcie na siebie bo zima może was zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

11/12/2015 04:27 PM
TruckerArus Offline
Zamojska Ordynacja !
Trucker

Liczba postów: 2,582
Reputacja: 330
Podziękował: 1020
Podziękowano mu 1914 raz(y)
Ładnie ładnie kolego Tongue

Hetman Zamość 1934 !

Image
11/12/2015 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Januszek Offline
Zarejestrowani

Podziękowano mu 8 raz(y)
Witajcie w kolejnym dniu, mam dla was kolejną relacje lecz trochę w innej postaci a mianowicie jako filmik muszę nad nimi jeszcze popracować bo one nie są takie jakie bym chciał,ale to wszystko da się zrobić,a zatem przechodzimy do relacji.Dzisiaj miałem okazje podróżować z tzw "firanką" nawet nie wiecie jak się ucieszyłem na tą wieść, głównie ze względu na to że taki zestaw wygląda po prostu pięknie i w dodatku ten biały MAN, ahh poezja Emotikon smile Wracając do ładunku to miałem jechać z pustymi paletami,tak więc ładunek nie był ciężki,co w zimę nie jest to zbyt dobre ponieważ na zakrętach taki lekki ładunek może łatwiej wpaść w poślizg,niż ładunek np 20sto tonowy.Po wyjechaniu z firmy ruszyłem w stronę autostrady z nadzieją że nawierzchnia będzie idealna,ale grubo się myliłem,w niektórych momentach nawet czułem jak ciężarówka zaczyna się zakopywać,takich rzeczy nie powinno być na autostradzie,ale zima wszystkich zaskoczyła,po przeprawie po tej autostradzie udałem się na 45 minutową pauzę,nigdzie nie musiałem się śpieszyć bo miałem dużo zapasu czasu,ponieważ zadzwoniłem do firmy gdzie miałem oddać palety i powiedzieli mi że będą one ładowane dopiero jutro,tak więc mam sporo czasu,w czasie przerwy zrobiłem sobie kawę,coś do jedzenia chwilkę odpocząłem i ruszyłem dalej.Jechałem cały dzień około godziny 23 zrobiłem 11 godziną przerwę,już dawno nie miałem tak że w czasie jednej podróży mam dwie pauzy,ale nie narzekam,po zatrzymaniu się udałem się na spoczynek.Rano po śniadaniu ruszyłem w stronę Polski,cały czas towarzyszyło mi słoneczko które ogrzewało mnie swoimi promieniami,więc jechało się naprawdę przyjemnie mimo tego strasznego mrozu i fatalnego stanu autostrady.Po dojechaniu na firmę oddałem ładunek i zakończyłem dzisiaj pracę ponieważ kolejne zlecenia będzie gotowe dla mnie jutro rano.Ja się z wami żegnam,trzymajcie się Truckersi i uważajcie na drogach.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

13/12/2015 01:46 PM
Odpowiedz