Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań
Autor Wiadomość
Macfar
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Kilka pytań
Witam.
Chciałem zadać kilka pytań w jednym poście żeby spamu nie robić.
1. Jak wgrać mody na multi? Tak wiem gdy gra się na multi nie można mieć modów, ale chodzi konkretnie o to aby móc przyczepić np. lampki LED czy też koguty gdzie się tylko chce. Jest to możliwe bo widziałem takie osoby. I proszę o dokładne wytłumaczenie krok po kroku co i jak trzeba zrobić. Za odpowiedzi typu tu masz link i pobierasz podziękuje.
2. Czy miał ktoś kiedyś problem z "mrugającymi" lusterkami ( brak odbicia - jest czarna tekstura na ułamek sekundy)? W grze bardzo to nie przeszkadza ale jest to trochę denerwujące.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi Wink
26/12/2015 11:51 AM
Odpowiedz cytując ten post
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #2
RE: Kilka pytań
Na 1. pytanie to jeśli grasz na patchu 1.22 to nie ma jeszcze dostosowanej wersji Multiplayera, jeśli chodzi ci o starszą wersję to modyfikacje które wymieniłeś powinny być dostępne w serwisie jako standardowe wyposażenie.
Czyli wchodzisz do gry i udajesz się na serwis i tam sobie montujesz dane elementy, koguty, halogeny ipt. Dodam że dość dawno i tylko parę razy wszedłem na Multi a więc nie daję gwarancji że tak jest.
A co do innych modów no to wiedz że istnieją takie które działają na Multi ale jest ich niewiele i instaluje je się tak samo jak zwykłe mody na Single. Modyfikacje na Multi z reguły mają w tytule (nazwie) napisaną wzmiankę związaną z Multi tu masz przykład http://etrucks.pl/thread-32470.html
Dodatkowo są to bardzo lekkie mody które składają się tylko z pliku tekstowego z rozszerzeniem .sii

Wykrzyknik Wykrzyknik
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26/12/2015 01:02 PM przez MAD MAX.)
26/12/2015 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macfar
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Kilka pytań
dzięki za odp Wink
Wiem o tych delikatnych modach na multi i właśnie o nie się rozchodzi. Nie chodzi mi tu o podmienianie całego grila w ciężarówce(jak na filmie) lecz o to bym mógł dodać LEDy na gril a nie na sam zderzak jak to jest w podstawie gry.
Problem z modami już rozwiązany. Jeszcze jakby ktoś wiedział coś na temat tych lusterek by było super Big Grin
26/12/2015 02:34 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kilka pytań odnośnie kierowców mielot 1 703 23/08/2022 03:09 PM
Ostatni post: superpiotr4
  Kilka pytań tedybear 0 441 11/11/2021 08:28 PM
Ostatni post: tedybear
  Kilka Pytań DarkLuki 18 6,310 21/10/2019 04:32 AM
Ostatni post: DarkLuki
  Pytań kilka, odnośnie trybu Multi Player matadrox 0 770 24/05/2019 07:45 PM
Ostatni post: matadrox
  Pytań kilka o "własną" naczepę Misiek123 4 9,857 31/03/2018 10:04 PM
Ostatni post: Misiek123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa