Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damianowe zdjęcia z tras :E
Autor Wiadomość
Wilku Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 59
Dołączył: 16/09/2013
Reputacja: 7
Podziękował: 120
Podziękowano mu 131 raz(y)
Post: #1
Damianowe zdjęcia z tras :E
Siemaneczko. Chciałym w tym wątku podzielić się z Wami moimi fotorelacjami, na nazwe jakiegoś pomysłu nie było, ale to w końcu o zdjęcia chodzi, a nie o pierdoły :E Zaznaczam na początek, że nie będę dodawał zdjęć zgodnie z datą obecną, tj w realu wigilia to wszyscy zjazdy na wigilie robią, tylko prowadze sobie wszystko jak trzeba, z udokumentowaniem każdego dnia (nevermind) i jeżdżę każdy dzień po kolei, dopasowując sie do realnego czasu, jednak jak mam dzień, że nie chce mi sie grać, to np dziś sobie robie trase z dnia tam 28.12 :E Jak ktoś nie rozumie to nie musi, relacja będzie podpisana datą :E

Ogólnie to obecnie bujam się składem Volvo FH + Lodówa Krone, cytrusy ogólnie po całej Polsce się wozi, ale przejdźmy do rzeczy Tongue

26.12 - Sobota - Śląsk

Drugi dzień świąt, wszyscy pauzują, ale że cytrusy żreją zawsze to jeździć trzeba. Dwa punkty w Katowicach, szybka zrzutka bez narzekań bo kolesie mieli tylko mnie i jeszcze jedno auto, wiec dwa rozładunki i chałupa dom, w drodze do Opola zatrzymałem się szybko na stacji, bo miałem pare minut w zapasie, a że wiozłem takie piękne pomidorki to parę na kolacje wpaść musiało Big Grin W Opolu z oporem, koleś zły że w ogóle do roboty musiał przyjść, nie interesowało go że ja zrobie dziś koło 400km, on najważniejszy, ale zrzucił, szybki powrót, na Consorze auto odstawiłem na parking bo jutro pauzuje i od poniedziałku jazda.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

27.12 - Niedziela - Wolne

Wolny dzień, nuda na chacie to podjechałem na firme coby auto wysprzątać, pomyślałem, że na tarczce z bazy takiej przejezdnej podjade na myjke kilkasetmetrów dalej, ale w drodze osobówką się rozlało, to tylko odkurzyłem w środeczku, posprzątałem i dyla do domu.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

28.12 - Poniedziałek - Śląsk

Mateusz dzwoni dzień wcześniej, mówi, że jutro znowu Śląsk, i żebym sobie przyjechał wcześniej na baze bo auto nie podstawione pod rampę to musze się jeszcze załadować. No to jak powiedział tak zrobiłem, po trzeciej byłem na Consorze, podstawiłem się, jeszcze kompletowali towar nieroby, potem załadowali i koło czwartej start. Do Katowic 1.5h, a awizacja na 6, to tasiałem sobie spokojnie osiem zero, spalanie w dół, wszyscy szczęśliwi. Przybyłem i tak przed czasem to jeszcze dwadzieścia minut regenerującej drzemki, podstawiłem się pod rampę, dziś w Katowicach tylko jeden punkt, dalej dzida do Opola, znowu przed czasem bo w Katowicach zrzucali na dwa wózki, ale w Opolu powiedzieli, że ruchu nie ma to dawaj Pan wcześniej, zrzucili przed awizacją, ale i tak się przedłużyło bo sprawdzali poebani każdą mandarynke pokolei chyba bo jak wjechali z paletą tam do siebie to wyjeżdżali z każdą po kolei po 10 minutach chyba :E Zrzucili, poleciałem na Kraków, koło Katowic wbiłem sie na A4, szybko na brameczkach bez ruchu i do domu. Jutro Kielce, środa wolna, życie jak w Madrycie :L

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Taaa wiem, flary o dupe rozbić, nie ma ktoś fajnych polecić? :E
05/01/2016 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: kierman
Wawrzyn5252 Offline
Truck-Spotter
****
Trucker

Skąd: Międzyrzecz [FMI]
Liczba postów: 1,651
Dołączył: 13/07/2015
Reputacja: 55
Podziękował: 1078
Podziękowano mu 1519 raz(y)
Post: #2
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Masz włączone HDRy?

Baardzo ładne Volvo. To mod czy SCSu?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
06/01/2016 09:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rośniak
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Zdjęcia są piękne 10/10 dużo ujęć trzymaj tak dalej


Kolego wyżej to jest mod scs nie robi tak pięknych volv Wink Big Grin
06/01/2016 10:52 AM
Odpowiedz cytując ten post
Wilku Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 59
Dołączył: 16/09/2013
Reputacja: 7
Podziękował: 120
Podziękowano mu 131 raz(y)
Post: #4
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
@Wawrzyn5252 - mam włączony HDR, a Volvo jak kolega podowiada, krąży po necie Wink

Dzięki Panowie za komentarze, pozdrówka dla Was Tongue
29.12 - Kielce

Prosiłem szefa żeby na wtorek wolny dzień ogarnąć bo potrzebuje wtorek/środa wolny, to stwierdził, że jak z Kielc wrócę koło 8, to cały dzień przede mną ;E Miło, no ale zarabiać trzeba. Zadzowniłem jeszcze zapytać gdzie tankować bo Volvo puste, to mówi żebym na Nowohucką leciał, bo tam aż 3,79zł za litre :E To podleciałem, zalałem i na trasę ruszyłem koło drugiej, w nocy to się leciało, ale droga w kierunku Kielc z Krakowa i na powrót to masakra, góry doliny, tu hamuj, tu znowu grzej pod górę, ze spalaniem nie ciekawie, nie pociśniesz bo uważać trzeba, jeszcze ekspresówkę robią i rozyebana cała droga pod sam cel. Ale doleciałem koło czwartej, idealnie bo awizację miałem punkt 4, kilka minut tylko na ciecia zaczekałem co mi rampę wskazać miał i zrzutka z lekkim opóźnieniem, nie spieszyło się im jak zawsze :v Do tego sprawdzali dokładnie wszystko i oddali mi dwie palety. Powrót bez patrzenia na spalanie, do odcięcia, miałem mieć wolne więc wywalone na to ;L Przed ósmą na firmie, szybko pod rampę oddać palety i odstawiam na parking lufencje.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

30.12 - Wolne

Jedynym zajęciem tego dnia miał być przyjazd na firmę, w celu podstawienia Volva pod rampę, ale zadzwoniłem do Krzyśka, który dziś wracał z Sieradza żeby podstawił jak wróci, mówi że nie ma problemu, więc nie trzeba było na kacu lecieć, można było na spokojnie dochodzić do siebie :v

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

31.12 - Kraków

Marcin dzwoni, że leciałbym normalnie dziś na Krosno, ale że po nowym roku będzie zajob i będzie potrzebował żebym jeździł ten pierwszy czas to mówi że polece za innego kierowcę zrobić Kraków, a on za mnie na Sieradz. Wszystko na pustej tarczce, robiąc kilkadziesiąt kilometrów jest mniejsza szansa na kontrolę niż robiąc kilkaset ;D Po dziś stwierdzam, że taka robota mi odpowiada, przychodzę na lajcie na 6, zanim mnie załadują to siedzę sobie w telewizorni, taki pokoik z darmowym automatem na kawe i telewizorkiem, głównie połowa zarobionego personelu tam przesiaduje, kawa za kawą, czekolada za czekoladą, gadka szmatka i później jazda. Pierwszy kurs to raz Modlnica i dwa punkty w centrum, te dwa punkty obskoczyłem szybko, do Modlnicy 20km to obleciałem bokowcami na szybkiego żeby kontroli nie złapać. Przyjeżdżam na firmę, pytam gościa gdzie się zrzucamy, a ten zdziwiony, bo szef zawsze solówką, a tu taki duży nagle przyjechał, i mówi że jak mogę to na drugą strone placu żebym podjechał, będzie mu najlepiej, z lekkim trudem ale poszło się wcisnąć. Drugi kurs samo centrum, a trzeci sama Modlnica znowu. Na bazie tarczkę wypisałem na szefa. Ogólnie o 15 wyjechałem z Consora, taki tryb pracy mi odpowiada Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
08/01/2016 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Wilku Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 59
Dołączył: 16/09/2013
Reputacja: 7
Podziękował: 120
Podziękowano mu 131 raz(y)
Post: #5
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Opisu w uj i ciut ciut, ale do czytania nie zmuszam :-)

1.01 - Krosno

Po 'weekendowej pauzie' którą realnie spędziłem za kółkiem przyszedł czas na przerwanie relaksu, do roboty trzeba wstać. O trzeciej trzeba ruszyć a tu za oknem -11 mi pokazuje, osobowy ledwo odpalił skurczybyk. Zeskrobałem szyby i dzida na bazę, podjeżdżam sobie pod Volvo na parkingu coby nie chodzić po polu na takim mrozie i już moje oczy widzą trzy MANy z Consora, które najzwyczajniej w świecie przegrały z naturą. Uroki MANów i ich filtrów paliwa umieszczonych w takim ujowym miejscu, ze odpalić odpali, ale chwila moment i zdycha. Także chłopaki dzisiaj nie pojeździli i okazało się że lufa robi na dwa etaty, ja wracam z trasy, podstawiam się pod rampę i kierowca z Consora leci znowu w inny cel. Także gnać trzeba było bo na firmie kierowcy już czekali aż się tylko podstawimy i oni lecieli naszymi składami. Volvo się spisało ogólnie, lekko pohełtał, pohełtał ale odpalił od pierwszego. Swedish Power! :E Trasa na ogniu, szef mówi żeby spalaniem się nie przejmować bo czekają na wozy, to ogień na tłoki i o 11 finisz.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

2.01 - Lublin

No to rano wstaję, z nadzieją na cieplejszy dzionek a tu w granicach -14, osobowy to dzięki Bogu po sześciokrotnym ponawianiu grzania świec odpalił łaskawie, na Volviaku dużego zaskoczenia temperatura nie zrobiła, co prawda dziś już za drugim ale odpalił. Ogólnie to dwadzieścia po północy miałem już startować żeby koło szóstej być w Lublinie. W Krakowie miałem się jeszcze tankować, to żeby nie tracić czasu na tarczce to podleciałem na Nowohucką na tarczce szefa, zalałem 600l co ukuło Mateusza w portfel, ale no co zrobisz, tam zmieniłem tarczkę na swoją i do odcięcia całą drogę na Lublin. Leciało na lajciku totalnym, puste drogi, tylko składy śmigały przeważnie to ruch leciał. U celu kolejeczka jak uj, cztery składy przede mną ale pytam ciecia to mówi że spożywka leci na priorytet to podstawiłem się pod bramę i punkt szósta pod rampę. Powrót już niestety gorszy, Niedzielni wyjechali i nigdzie nie nadrobisz, zacząłem gnać dopiero jak od Lublina na A4 wleciałem koło Rzeszowa, na koniec brakło mi koło 10minut jazdy, to zjechałem na jakiegoś Lotosa, z tarczką znowu misz masz i doleciałem już na Consora. Inaczej bym kręcił pauzę, ale MANy znowu zaniemogły, jak jest jeszcze zimniej, więc Volvem zaraz leci jakiś inny kierowca Confused

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

3.01 - Łódź

Rano wchodzę do kabiny, pozytywnie zaskoczony, Wojtek po trasie posprzątał dywaniki po sobie, zobaczył chłopak że lśni czystością to wytrzepał chociaż te dywaniki xD No i kluczyk w stacyjkę i próbujemy odpalić. Tylko grzanie świec i próba za próbą no i po iluś minutach Volviacz pokazał, że -19 mu nie straszne. Szklanka na drodze taka, że szok, wszyscy po 30, a ile aut już na barierkach leżało to szok. No i nie zdążyłem nawet za Kraków wyjechać i wyszło to cudnie tanie paliwo z Nowohuckiej, koniem zaczęło szarpać, filtr się tym gównem zaczął zapychać i nie pojedziesz, sandał w podłodze a obroty stoją na 1k. Nie dobrze, postałem na awaryjnych gdzieś z boku chwilę i wreszcie zaczęło puszczać, dzwonie do szefa, budze chłopa w środku nocy, ale no siła wyższa. Mówi żebym doturlał się pod jakiś CPN i 95 zalał trochę, no i tak tez zrobiłem, doleciałem do pompy, zalałem benzyny trochę, i dzida przed siebie. Wszystko zaczęło już ładnie hulać. Na rozładunku to przepalałem auto co chwilę, żeby tylko się nie ostudził nawet, a potem to już nawet nie gasiłem. No i do domu z lekkim uślizgiem czasu przez te jajca, ale na tarczce ładnie doleciałem tam i z powrotem ;-)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

15/01/2016 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , kierman
Aras. Offline
: )
*****
Pomocnik

Skąd: Ordynacja Zamojska !
Liczba postów: 2,905
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3068 raz(y)
Post: #6
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Fajne foteczki, normalnie rewelacja :E

15/01/2016 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Wilku
Szwagier
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #7
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Cud miód i orzeszki. Tongue
18/01/2016 08:50 PM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Wilku
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,094
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34085
Podziękowano mu 15532 raz(y)
Post: #8
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Opis i fotki tworzą bardzo zgrabną całość Smile

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
18/01/2016 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Wilku
kierman Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Brzeg(PL),Letterkenny(IRL)
Liczba postów: 187
Dołączył: 04/12/2014
Reputacja: 3
Podziękował: 257
Podziękowano mu 142 raz(y)
Post: #9
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Przeczytane Wink dzieki opisowi mozna sie poczuc twoim pasazerem. Wszystko bardzo fajnie
20/01/2016 03:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Wilku
Hardcor123 Offline
Hardcorowy ( . ) Y ( . )
****
Trucker

Skąd: Zamość
Liczba postów: 2,554
Dołączył: 29/07/2014
Reputacja: 93
Podziękował: 1857
Podziękowano mu 2442 raz(y)
Post: #10
RE: Damianowe zdjęcia z tras :E
Opis i fotki mają swój klimat, idealnie ! :E

Image
20/01/2016 08:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Wilku
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia z tras Toudiego scaniadriverv8 109 17,063 01/09/2021 02:00 PM
Ostatni post: eevinho
  Zdjęcia z tras według Eryka erykuni 469 111,789 10/05/2021 10:22 PM
Ostatni post: Daras94
Photo Zdjęcia z tras Owca 183 42,320 12/02/2021 08:16 PM
Ostatni post: seba0506 :)
Photo Zdjęcia z tras Konrada Maseł 626 166,453 02/09/2020 06:40 PM
Ostatni post: abi.sztama
  Zdjecia ciezarowek i tras michalz 53 14,684 27/03/2020 05:39 PM
Ostatni post: yojimbo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa