Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją cs source na xp
Autor Wiadomość
camper23
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Problem z instalacją cs source na xp
Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem cs'a z tego linku http://sourcecs.pl/download/
Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.
http://csgonsdownload.blogspot.com
http://csgodownload.pl
09/02/2016 02:08 PM
Odpowiedz cytując ten post
Ukaszeł Offline
Rajdowiec Bombowiec :e
****
Trucker

Skąd: Częstochowa
Liczba postów: 404
Dołączył: 01/08/2012
Reputacja: 11
Podziękował: 200
Podziękowano mu 359 raz(y)
Post: #2
RE: Problem z instalacją cs source na xp
Polecam zakupić CS:Source na steamie. Bo jeśli dobrze wiem, piratowanie gier jest tutaj zabronione Smile

Image
19/04/2016 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
łachmyta
****
Trucker

Skąd: Mielec
Liczba postów: 961
Dołączył: 29/11/2015
Reputacja: 18
Podziękował: 175
Podziękowano mu 645 raz(y)
Post: #3
RE: Problem z instalacją cs source na xp
(19/04/2016 11:49 AM)eXoTiC napisał(a):  Polecam zakupić CS:Source na steamie. Bo jeśli dobrze wiem, piratowanie gier jest tutaj zabronione Smile

non steam to chyba nie pirat Tongue
19/04/2016 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ukaszeł Offline
Rajdowiec Bombowiec :e
****
Trucker

Skąd: Częstochowa
Liczba postów: 404
Dołączył: 01/08/2012
Reputacja: 11
Podziękował: 200
Podziękowano mu 359 raz(y)
Post: #4
RE: Problem z instalacją cs source na xp
Jeśli ktoś nie zakupił gry, to jest forma piratowania. A z non-steam to jest po prostu kopia gry z dopiskiem non steam.. :E

Image
19/04/2016 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
random_passanger Offline
Niedzielny gracz
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 220
Dołączył: 27/08/2013
Reputacja: 64
Podziękował: 323
Podziękowano mu 416 raz(y)
Post: #5
RE: Problem z instalacją cs source na xp
Non-steam jak kolega wyżej napisał to pirat.Skopiowane pliki gry ze Steam'a ze zmodyfikowanymi plikami aby gra nie łączyła się z serwerami Steam, klientem itd.Także proponuję Ci zakupić grę na Steam, już nie chodzi nawet o to że piracisz czy coś bo każdemu kiedyś się zdarzyło ale po prostu za kasę dostajesz świetnie działającą grę bez żadnych problemów.Co do XP to mogę potwierdzić że Source chodzi a nawet CS:GO bo grałem swojego czasu.Nie były to jakieś super wrażenia ale obie gry działały. Smile Klient, którego pobrałeś najpewniej zawiera jakieś dziwne modyfikacje.
19/04/2016 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ukaszeł
Misiek Offline
łachmyta
****
Trucker

Skąd: Mielec
Liczba postów: 961
Dołączył: 29/11/2015
Reputacja: 18
Podziękował: 175
Podziękowano mu 645 raz(y)
Post: #6
RE: Problem z instalacją cs source na xp
(19/04/2016 12:00 PM)Harvey napisał(a):  Non-steam jak kolega wyżej napisał to pirat.Skopiowane pliki gry ze Steam'a ze zmodyfikowanymi plikami aby gra nie łączyła się z serwerami Steam, klientem itd.Także proponuję Ci zakupić grę na Steam, już nie chodzi nawet o to że piracisz czy coś bo każdemu kiedyś się zdarzyło ale po prostu za kasę dostajesz świetnie działającą grę bez żadnych problemów.Co do XP to mogę potwierdzić że Source chodzi a nawet CS:GO bo grałem swojego czasu.Nie były to jakieś super wrażenia ale obie gry działały. Smile Klient, którego pobrałeś najpewniej zawiera jakieś dziwne modyfikacje.

a to zwracam honor!
19/04/2016 12:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: random_passanger
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa